Зайти

Регистрация Напомнить пароль

371 22-111-444
371 22-500-002
Каталог товаров
Forbes
 
ГАРАНТИЙНЫЕ УСЛОВИЯПечатать

Garantijas remonts

Ja iegādātajai precei nepieciešams garantijas vai cita veida remonts, lūdzu vērsieties Tera servisā Ogre, Tīnūžu iela 11, LV-5001

 

Garantija un Patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci

 


Interneta veikalā piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces aprakstā vai precei pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Patērētājam piešķirtas ar normatīvajiem aktiem.

Neatkarīgi no ražotāja sniegtās garantijas Patērētājs atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma un citu normatīvo aktu prasībām ir tiesīgs pieteikt prasījumu ražotājam vai Pārdevējam par preces neatbilstību līguma noteikumiem 2 (divu) gadu laikā no preces iegādes. Par preces iegādes dienu tiek uzskatīta diena, kad ražotājs vai Pārdevējs nodevis un Patērētājs pieņēmis attiecīgo preci. Piesakot ražotājam vai Pārdevējam prasījumu par preces neatbilstību līguma noteikumiem, Patērētājs Prasījuma pieteikumam pievieno darījumu apliecinoša dokumenta kopiju.

 

Atteikuma tiesības

Balstoties uz Latvijas Ministru kabineta noteikumu „Noteikumi par distances līgumu” klientam ir tiesības, neuzrādot atteikšanās iemeslu, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā atteikties no www.tera.lv iegādātās preces un atdot to atpakaļ pārdevējam.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

Lai, atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudei. (tikpat lielā mērā,  cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā. Izmantojot atteikuma tiesības, Jūs esat atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces rakstura, īpašību un darbības pārbaudes nolūkam paredzēto. Jūs esat atbildīgs par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Lai izmantotu atteikuma tiesības:

 • Lūdzam informēt SIA Tera par lēmumu atteikties no šī līguma pa tālruni 65071744

 • Aizpildiet veidlapu par atteikuma tiesību izmantošanu.

 • Aizpildīto veidlapu nosūtiet elektroniski uz e-pastu sales@tera.lv vai pa pastu SIA Tera juridiskā adrese: Ogre, Mālkalnes prospekts 5-18, LV-5003.

 • Nogādājiet preci un pirkuma apliecinošu dokumentu SIA Tera, Ogre, Mālkalnes prospekts 5-18, LV-5003. vai vienojieties ar mums par preces atpakaļ nosūtīšanu izmantojot kurjeru (sūtīšanas izmaksas būs jāsedz Jums).
  Svarīgi! Precei ir jābūt pilnā komplektācijā!

Ja Jūs atteiksieties no šī līguma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam.

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;

 2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;

 3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;

 4. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el.bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el.matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces,)

 5. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām; 

 6. Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Lejupielādēt augstāk minētos noteikumus.

Lejupielādēt atteikuma veidlapu.


 

 


* - patērētājs — fiziskā persona, kas izsaka vēlēšanos iegādāties, iegādājas vai varētu iegādāties vai izmantot preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību;

 


 


 

Tera.Lv serviss Ogrē

Adrese: Ogre, Tīnūžu iela 11, LV-5001

Datorserviss un garantijas apkalpošana.

Darba laiks:
I-V: 9:00 – 18:00
VI: 11:00 - 14:00 
VII: Brīvs

Mob. (+371) 29249560
Tel. (+371) 65045957
Tel. (+371) 65023933
Fakss: (+371) 65071308
E-pasts:
serviss@tera.lvSkatīt lielāku karti

Tera.Lv Rekvizīti

SIA Tera
LV40002077617
Ogre, Mālkalnes prospekts 5-18, LV-5001
DnB Nord Banka, RIKOLV2X
Konts: LV51RIKO0002013043000

 

 

 

 

 

 

Поиск товара
Акции
V2O — Ātrākais veids, kā pieslēgt optisko internetu Ogrē
Omniva
Новинки
• за день • за неделю • за месяц •
   
 • Контактная информация  •  Актуальности  •  Гарантийные условия  •  Доставки  •  Способы оплаты  •  Компьютерный сервис  •  Команда  •  Карта сайта  • 
 Copyright © 1998 Копирование и распространение информации с tera.lv без письменного разрешения запрещено!