    Brother BUS1J074102121 printer label White
    SKU: ST04216777
    Manufacturer part number: BUS1J074102121
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    Products specifications
    DescriptionBROTHER UNCOATED THERMAL TRANSFER LABEL 102MMX74MM 1100 LABELS (PK OF 6)
    CountryofOriginCHINA
    TariffHeading85234990
    PictureLocationhttps://www2.f9baltic.com/productimages/big/BUS1J074102121.jpg
    ThumbnailPictureLocation//www2.f9baltic.com/productimages/thumb/BUS1J074102121.jpg
    AdditionalPictures BUS1J074102121_2.jpg
    Weight1.240000
    Height112.000000
    Length120.000000
    Width120.000000
    BoxSize6
    PalletSize0
    Product colourWhite
    TypeDie-cut label
    Print technologyThermal transfer
    Label width10.2 cm
    Label height7.4 cm
    Quantity per pack1 pc(s)
    Labels per roll1100 pc(s)
    Harmonized System (HS) code84439990
    Description
    weight1.28 kg
    typeDie-cut label
    country of originSpain
    product colourWhite
    package weight7.7 kg
    quantity per pack1 pc(s)
    pallet type800 x 1200 mm
    pallet gross height14.5 cm
    master (outer) cases per pallet90 pc(s)
    layers per pallet10 pc(s)
    master (outer) cases per pallet layer9 pc(s)
    pallet gross weight757.8 kg
    products per pallet540 pc(s)
    dimensions (wxdxh)115 x 115 x 105 mm
    rolls per pack6
    labels per pack1100 pc(s)
    label typeSelf-adhesive printer label
    shapeRectangle
    labels per roll1100 pc(s)
    label width10.2 cm
    label height7.4 cm
    Description
    Šīs augstvērtīgās 102 mm x 74mm baltas krāsas uzlīmes bez pārklājuma ir izstrādātas atbilstoši visām profesionālas marķēšanas prasībām. Izmantošanai loģistikā, mazumtirdzniecībā, veselības aprūpē un citās nozarēs BUS-1J074102-121 sagrieztās uzlīmes var izmantot logotipu, svītrkodu drukai, kā arī sūtījumiem vai citas svarīgas informācijas izdrukai.