    ASUS TUF-GAMING-750B. Total power: 750 W, AC input voltage: 100 - 240 V. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX, 80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze. Product colour: Black. Width: 150 mm, Depth: 150 mm, Height: 86 mm
    Description
    Jauda: 750W, Energoefektivitāte: 80 Plus Bronze, PFC: Aktīvs, Ventilators: 135mm, Modulārs:: Nav, SATA pieslēgumi: 4, MOLEX PATA pieslēgumi: 4, PCI-E: 4 x 6 + 2 PIN, Garantija: 2 gadi
    DescriptionASUS TUF-GAMING-750B 750W Bronze PSU
    VatTypeVAT
    Weight2.885000000
    Height115.000000000
    Width204.000000000
    Length295.000000000
    Description
    ASUS TUF-GAMING-750B 750W Bronze PSU
    Weight2.18
    Gross weight2.4
    Total power: 750 W
    AC input voltage: 100 - 240 V
    Motherboard power connector: 20+4 pin ATX
    Number of SATA power connectors: 5
    Peripheral (Molex) power connectors (4-pin): 4
    Target, result: PC (computer)
    80 PLUS certification: 80 PLUS Bronze
    Power Supply Unit (PSU) Form Factor: ATX
    Product color: Black
    Kopējā jauda: 750 W
    Maiņstrāvas ievades spriegums: 100 - 240 V
    Mātesplates strāvas konektors: 20+4 pin ATX
    SATA strāvas savienotāju skaits: 5
    Perifērās (Molex) strāvas savienotāji (4-pin): 4
    Mērķis, rezultāts: PC (dators)
    80 PLUS sertifikācija: 80 PLUS Bronze
    Strāvas padeves bloka (PSU) formas faktors: ATX
    Produkta krāsa: Melna
    Общая мощность: 750 Вт
    Входное напряжение переменного тока: 100–240 В
    Разъем питания материнской платы: 20+4-контактный ATX
    Количество разъемов питания SATA: 5
    Разъемы питания периферийных устройств (Molex) (4-контактные): 4
    Цель, результат: ПК (компьютер)
    Сертификация 80 PLUS: 80 PLUS Бронза.
    Форм-фактор блока питания: ATX
    Цвет товара: Черный
    VatTypeVAT
    Weight2.885000000
    Height115.000000000
    Width204.000000000
    Length295.000000000
    Products specifications
    Color Black
    Power supply 700W - 760W
    Form Factor ATX
    Total power750 W
    AC input voltage100 - 240 V
    PurposePC
    Product colourBlack
    Width150 mm
    Depth150 mm
    Height86 mm
    Weight2.18 kg
    Harmonized System (HS) code84733020
    Weight2.18
    Gross weight2.4
    Total power: 750 W
    AC input voltage: 100 - 240 V
    Target, result: PC (computer)
    Product color: Black
    Kopējā jauda: 750 W
    Mērķis, rezultāts: PC (dators)
    Produkta krāsa: Melna
    Общая мощность: 750 Вт
    Форм-фактор блока питания: ATX
    Цвет товара: Черный