    Zasilacz Evolveo Pulse 450W (EP450PP12B)
    SKU: ST05252162
    Manufacturer part number: EP450PP12B
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Power supply 400W - 460W
    Products specifications
    Power supply 400W - 460W