    iiyama TF1215MC-B1 industrial environmental sensor/monitor
    SKU: ST04712605
    Manufacturer part number: TF1215MC-B1
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Black
    Video interface DisplayPort
    Response time25 ms
    Product colourBlack
    LED indicatorsYes
    Display diagonal30.7 cm (12.1")
    Package width435 mm
    Package depth165 mm
    Package height355 mm
    Package weight3.9 kg
    International Protection (IP) codeIP65
    CertificationCE, EAC, RoHS, ErP, WEEE, cULus, REACH
    Operating temperature (T-T)-20 - 60 °C
    Storage temperature (T-T)-20 - 60 °C
    Cables includedAC, DisplayPort, HDMI, USB
    Sustainability complianceYes
    Sustainability certificatesCE, ErP, RoHS
    Description
    iiyama TF1215MC-B1. Response time: 25 ms, Product colour: Black. Display diagonal: 30.7 cm (12.1"). Package width: 435 mm, Package depth: 165 mm, Package height: 355 mm. International Protection (IP) code: IP65, Certification: CE, EAC, RoHS, ErP, WEEE, cULus, REACH. Cables included: AC, DisplayPort, HDMI, USB
    Products specifications
    Color Black
    Video interface DisplayPort
    Response time25 ms
    Product colourBlack
    LED indicatorsYes
    Package width435 mm
    Package depth165 mm
    Package height355 mm
    Package weight3.9 kg
    Sustainability complianceYes
    Description