    LCD Monitor|LG|32U631A-B|31.5"|Business|Tilt|Panel IPS|2560x1440|16:9|100Hz|5 ms|Speakers|Colour Black|32U631A-B
    SKU: ST09159498
    Manufacturer part number: 32U631A-B
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    DE
    LV
    Products specifications
    Color Black
    Screen size 31"
    Maximum resolution 2560 x XXXX
    Screen size 80"+
    Video interface HDMI
    Screen size 55"
    Screen size 29"
    Screen size 75"
    Screen size 43"
    Screen size 37"
    Screen size 32"
    Screen size 17"
    Screen size 48"
    Screen size 49"
    Screen size 50"
    Description
    31.5 " | 2560 x 1440 pixels | Quad HD | 16:9 | IPS | 5 ms | Flat | Contrast 1000:1 | Maximum refresh rate 100 Hz | Pixel pitch 0.2727 x 0.2727 mm | Headphone out Yes | VESA Yes
    Description
    Weight6.5
    Gross weight8.1
    Specifications:
    • Screen size: 32″ (80.01 cm)
    • Resolution: 2560 × 1440 (QHD)
    • Panel type: IPS
    • Refresh rate: up to 100 Hz
    • Response time: 5 ms (GtG)
    • Brightness: 250 nits
    • Contrast ratio: 1000:1
    • Color gamut: 99% sRGB
    • HDR support: HDR10
    • Interfaces:
      – 1× HDMI
      – 1× USB-C (PD 15 W)
      – 1× 3.5 mm audio out
    • Features: Flicker Safe, Reader Mode, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer
    • Tilt adjustment: –5° to +20°
    • VESA mount: 100 × 100 mm
    • Color: Black
    Tehniskie parametri:
    • Ekrāna izmērs: 32″ (80.01 cm)
    • Izšķirtspēja: 2560 × 1440 (QHD)
    • Panelis: IPS
    • Atsvaidzes intensitāte: līdz 100 Hz
    • Reakcijas laiks: 5 ms (GtG)
    • Spilgtums: 250 niti
    • Kontrasts: 1000:1
    • Krāsu gamma: 99% sRGB
    • HDR: HDR10
    • Pieslēgvietas:
      – 1× HDMI
      – 1× USB-C (PD 15 W)
      – 1× 3,5 mm audio izeja
    • Funkcijas: Flicker Safe, Reader Mode, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer
    • Slīpuma regulācija: –5° līdz +20°
    • VESA stiprinājums: 100 × 100 mm
    • Krāsa: melna
    Технические характеристики:
    • Диагональ экрана: 32″ (80,01 см)
    • Разрешение: 2560 × 1440 (QHD)
    • Тип матрицы: IPS
    • Частота обновления: до 100 Гц
    • Время отклика: 5 мс (GtG)
    • Яркость: 250 нит
    • Контрастность: 1000:1
    • Цветовой охват: 99 % sRGB
    • Поддержка HDR: HDR10
    • Интерфейсы:
      – 1 × USB-C (PD 15 Вт)
      – 1 × 3.5 мм аудио выход
    • Функции: Flicker Safe, Reader Mode, Dynamic Action Sync, Black Stabilizer
    • Настройка наклона: –5° до +20°
    • Крепление VESA: 100 × 100 мм
    • Цвет: чёрный
    LG Monitor 32U631A-B 32U631AB (32U631A-B)
    Products specifications
    Screen size 31"
    Maximum resolution 2560 x XXXX
    Screen size 80"+
    Video interface HDMI
    Screen size 55"
    Screen size 29"
    Screen size 75"
    Screen size 43"
    Screen size 37"
    Screen size 32"
    Screen size 17"
    Screen size 48"
    Screen size 49"
    Screen size 50"
    Weight6.5
    Gross weight8.1
    Specifications:
    • Screen size: 32″ (80.01 cm)
    • Panel type: IPS
    • Refresh rate: up to 100 Hz
    • Response time: 5 ms (GtG)
    • Brightness: 250 nits
    • Contrast ratio: 1000:1
    • Color gamut: 99% sRGB
    • HDR support: HDR10
    • Interfaces:
      – 1× 3.5 mm audio out
    • Tilt adjustment: –5° to +20°
    • VESA mount: 100 × 100 mm
    Tehniskie parametri:
    • Panelis: IPS
    • Reakcijas laiks: 5 ms (GtG)
    • Spilgtums: 250 niti
    • Kontrasts: 1000:1
    • Krāsu gamma: 99% sRGB
    • Pieslēgvietas:
      – 1× 3,5 mm audio izeja
    • Krāsa: melna
    Технические характеристики:
    • Тип матрицы: IPS
    • Время отклика: 5 мс (GtG)
    • Яркость: 250 нит
    • Цветовой охват: 99 % sRGB
    • Интерфейсы:
      – 1 × USB-C (PD 15 Вт)
      – 1 × 3.5 мм аудио выход
    • Крепление VESA: 100 × 100 мм