    Level One LevelOne POI-5002W90 PoE adapteris Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet 56 V
    SKU: ST08145220
    Manufacturer part number: POI-5002W90
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    PL
    Products specifications
    power over ethernet (poe)Yes
    weight530 g
    height37 mm
    width180 mm
    depth71 mm
    wall mountableYes
    networking standardsIEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u
    product colourBlack
    total power over ethernet (poe) budget90 W
    operating temperature (t-t)0 - 40 °C
    operating relative humidity (h-h)0 - 95%
    ethernet interface typeFast Ethernet, Gigabit Ethernet
    ethernet lan data rates10,100,1000 Mbit/s
    power source typeAC
    rj-45 input ports1
    rj-45 output ports1
    power over ethernet (poe) voltage56 V
    power cord includedYes
    Description
    LevelOne POI-5002W90. Ethernet interfeisa tips: Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3u. Produkta krāsa: Melns. Power over Ethernet (PoE): 56 V, Kopējais Power over Ethernet (PoE) budžets: 90 W. Platums: 180 mm, Dziļums: 71 mm, Augstums: 37 mm
    Products specifications
    power over ethernet (poe)Yes
    weight530 g
    height37 mm
    width180 mm
    depth71 mm
    wall mountableYes
    product colourBlack
    power source typeAC
    rj-45 input ports1
    rj-45 output ports1
    power cord includedYes
    Description