    TV Set|LG|75"|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|75QNED80A3A
    SKU: ST09145051
    Manufacturer part number: 75QNED80A3A
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LT
    PL
    Products specifications
    Screen size 75"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    75 " | QNED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 34 kg
    DescriptionLG 75QNED80A3A 75inch UHD 60Hz
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1110.000000000
    Width200.000000000
    Length1810.000000000
    Description
    LG 75QNED80A3A 75inch UHD 60Hz 3xHDMI 2xUSB
    Gross depth (mm)196.00
    Gross depth (mm)196.00
    Gross height (mm)1111.00
    Gross height (mm)1111.00
    Gross weight44.00
    Gross width (mm)1816.00
    Gross width (mm)1816.00
    Net weight33.00
    Tare weight (kg)11.00
    Tare weight (kg)11.00
    Volume (m3)0.40
    Volume (m3)0.40
    Products specifications
    Screen size 75"
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1110.000000000
    Width200.000000000
    Length1810.000000000