    TV Set|LG|83"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|OLED83C51LA
    SKU: ST09235450
    Manufacturer part number: OLED83C51LA
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LT
    LV
    Description
    OLED83C51LA | 83 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 28.3 kg
    DescriptionLG OLED83C51LA 83inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1190.000000000
    Width190.000000000
    Length2040.000000000
    Description
    LG OLED83C51LA 83inch 4K 120Hz 4xHDMI 3xUSB
    Gross depth (mm)196.00
    Gross depth (mm)196.00
    Gross height (mm)1196.00
    Gross height (mm)1196.00
    Gross weight41.80
    Gross width (mm)2030.00
    Gross width (mm)2030.00
    Net weight28.30
    Tare weight (kg)13.50
    Tare weight (kg)13.50
    Volume (m3)0.48
    Volume (m3)0.48
    Weight44.6
    Height1.2
    Lenght2.05
    Widtht0.2
    LG OLED 4K televizors
    LG OLED 4K televizors
    Products specifications
    VatTypeVAT
    Weight33.000000000
    Height1190.000000000
    Width190.000000000
    Length2040.000000000