    Obudowa CS-12B-300 300W mATX Czarna
    SKU: ST04688629
    Manufacturer part number: CS-12B-300
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Black
    Form Factor mATX
    Power supply 300W - 350W
    Chassis typeMicro Tower
    Form-factorMicro ATX
    No. of drive bays4
    Drive bays 3.5'' intern.1
    Drive bays 3.5'' extern.1
    Drive bays 5.25'' extern.1
    Drive bays 5.25'' intern.0
    Drive bays 2.5'' intern.1
    Drive bays 2.5'' extern.0
    Power supply300 W
    Fan8 cm
    MOLEX power connectors2
    Floppy power connectors1
    SATA power connectors4
    PCI-E 6-pin power connectors0
    Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of power supply connector 4-pin 12V0
    Number of power supply connector 4+4-pin 12V1
    8-pin 12V power connectors0
    MB power connector20 + 4 pin
    Air DuctNo
    ColorBlack
    Dimensions
    356 x 102 x 338 mm
    Weight4.21 (kilogram)
    Front panel connectors2 x USB 2.0
    Front panel connectors1 x headphones
    Front panel connectors2 x USB 3.0
    Front panel connectors1x microphone
    Other features
    • Materiał: 0.6mm SGCC
    • PCI Sloty: 4 (połowa wysokości PCI)
    • CPU Cooler wysokość: 85 mm
    • Długość kart VGA: 195 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width410
    Height465
    Depth177
    Weight5000
    Description
    • Solidne wykonanie
    • Ergonomicznie rozmieszczone porty I/O
    • Przedni panel z siatką Mesh dla optymalnej wentylacji
    Products specifications
    Form Factor mATX
    Power supply 300W - 350W
    Chassis typeMicro Tower
    Form-factorMicro ATX
    No. of drive bays4
    Drive bays 3.5'' intern.1
    Drive bays 3.5'' extern.1
    Drive bays 5.25'' extern.1
    Drive bays 5.25'' intern.0
    Drive bays 2.5'' intern.1
    Drive bays 2.5'' extern.0
    Power supply300 W
    Fan8 cm
    MOLEX power connectors2
    Floppy power connectors1
    SATA power connectors4
    PCI-E 6-pin power connectors0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    8-pin 12V power connectors0
    MB power connector20 + 4 pin
    Air DuctNo
    Dimensions
    356 x 102 x 338 mm
    Weight4.21 (kilogram)
    Other features
    • Materiał: 0.6mm SGCC
    • CPU Cooler wysokość: 85 mm
    • Długość kart VGA: 195 mm