    PHILIPS 27B2U3601/00 27inch WQHD 120Hz
    SKU: ST09750431
    Manufacturer part number: 27B2U3601/00
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 60 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    Products specifications
    Screen size 27"
    Maximum resolution 2560 x XXXX
    DescriptionPHILIPS 27B2U3601/00 27inch WQHD 120Hz
    VatTypeVAT
    Weight9.239000000
    Height450.000000000
    Width130.000000000
    Length725.000000000
    Description
    PHILIPS 27B2U3601/00 27inch 2560x1440 120Hz IPS Flat H/A 150 MM USB C RJ45 PD>90W Daisy chain TUV EyeSafe certified USB HUB
    Products specifications
    Screen size 27"
    Maximum resolution 2560 x XXXX
    VatTypeVAT
    Weight9.239000000
    Height450.000000000
    Width130.000000000
    Length725.000000000
    Description