    Manufacturer part number: FF01-6042-12B
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    PL
    LV
    LV
    Products specifications
    TypeFloor standing
    Height42U
    Width600 (Millimetre)
    LCD displayNo
    Number of fan slots4
    Number of vertical rails4
    Protection classIP20
    Front door typeGlass
    StuffGlass
    StuffMetal
    StuffSteel
    Load (max)800 (kilogram)
    Accessories included
    • Akcesoria do mocowania
    • Zamek drzwi przednich i tylnych
    • Dwa zamki paneli bocznych
    • 20 śrub M6
    ColorBlack
    ColorRAL 9004
    Dimensions
    • Wymiary szafy (S x G x W): 600x1000x2047.5 mm,
    • Wysokość (górny panel - dolny panel): 1968.5 mm,
    • Wysokość (górny panel - podłoże): 2041.5 mm,
    • Wysokość (górny panel - podłoże uwzględniając śruby): 2047.5 mm,
    • Grubość drzwi przednich: 5 mm
    • Grubość górnego & dolnego panelu: 1.2 mm
    • Grubość bocznego panelu: 1 mm
    • Grubość szyn montażowych: 2 mm
    • Grubość pozostałych elementów: 1.2 mm
    Weight115.5 (kilogram)
    Other features
    Standard:
    • ANSI/EIA RS-310-D
    • DIN 41491/PART 1
    • DIN 41494/PART 7
    • ETSI
    • IEC297-2:1982
    DesignationCE+WEEE
    Width1120
    Height1970
    Depth581
    Weight150000
    Description
    Szafa stojąca Rack 19 42U 600x1000mm czarna FF01-6042-12B
    Konstrukcja wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi ze szkła hartowanego z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie) i tylne solidne stalowe drzwi z zamkiem. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel (z zaślepkami w zestawie). W zestawie znajduje się panel wentylacyjny z 4 wentylatorami 230V. Dodatkowo w komplecie załączone są akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych, a dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack), całość znajduje się w 3 płaskich opakowaniach co ułatwia transport.
    W zestawie dołączony jest również pionowy organizer kabli.
    height0.000
    width0.000
    depth0.000
    Description
    NO DESCRIPTION
    DescriptionLANBERG rack cab. 19inch free-standing
    VatTypeVAT
    Weight115.500000000
    Length2000.000000000
    LANBERG rack cabinet 19inch free-standing 42U/600x1000 self-assembly flat pack black
    Gross depth (mm)800.00
    Gross depth (mm)800.00
    Gross height (mm)1747.00
    Gross height (mm)1747.00
    Gross weight133.90
    Gross width (mm)800.00
    Gross width (mm)800.00
    Net weight131.00
    Tare weight (kg)2.90
    Tare weight (kg)2.90
    Volume (m3)1.12
    Volume (m3)1.12
    Products specifications
    TypeFloor standing
    Height42U
    Width600 (Millimetre)
    LCD displayNo
    Number of fan slots4
    Number of vertical rails4
    Protection classIP20
    Front door typeGlass
    StuffGlass
    StuffMetal
    StuffSteel
    Load (max)800 (kilogram)
    Accessories included
    • Akcesoria do mocowania
    • Dwa zamki paneli bocznych
    • 20 śrub M6
    ColorBlack
    ColorRAL 9004
    Dimensions
    Weight115.5 (kilogram)
    Other features
    Standard:
    • ANSI/EIA RS-310-D
    • DIN 41491/PART 1
    • DIN 41494/PART 7
    • ETSI
    • IEC297-2:1982
    DesignationCE+WEEE
    Depth581
    depth0.000
    NO DESCRIPTION
    VatTypeVAT
    Length2000.000000000