    Manufacturer part number: WL55-875BL1
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    LV
    PL
    Products specifications
    Color Black
    UsageMonitors
    TypeWall
    Number of supported monitors1
    Screen size (min)37 (Cal)
    Screen size (max)100 (Cal)
    VESA600 x 500
    VESA600 x 400
    VESA400 x 400
    VESA600 x 300
    VESA500 x 400
    VESA600 x 200
    VESA200 x 400
    VESA300 x 100
    VESA300 x 200
    VESA300 x 300
    VESA350 x 350
    VESA400 x 200
    VESA400 x 300
    VESA100 x 100
    VESA100 x 150
    VESA100 x 200
    VESA120 x 120
    VESA200 x 100
    VESA200 x 200
    VESA200 x 300
    VESA600 x 600
    VESA800 x 400
    VESA800 x 200
    VESA800 x 500
    VESA800 x 600
    Load (max)110 (kilogram)
    Range adjustmentYes
    Range (min)98 (Centimeter)
    Range (max)163 (Centimeter)
    Corner mountNo
    StuffSteel
    ColorBlack
    Dimensions
    Wysokość 200.4 x szerokość 88.8 x głębokość 17.2 cm
    Other features
    • Odległość od ściany 17.2 cm
    • Brak zamka w zestawie
    DesignationCE+WEEE
    Width600
    Height200
    Depth1200
    Weight30000
    Description
    Neomounts WL55-875BL1 zmotoryzowany uchwyt ścienny do ekranów 37-100" - czarny
    Neomounts firmy Newstar WL55-875BL1 to uchwyt ścienny do wyświetlaczy o przekątnej do 100 cali i maksymalnym obciążeniu 110 kg. Uchwyt ma zmotoryzowaną regulację wysokości w zakresie 65 cm (35 mm/sekundę), jest obsługiwany za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania i oferuje system antykolizyjny dla dodatkowego bezpieczeństwa Zamykana, wentylowana komora na sprzęt z otworem na kabel jest dołączona i opcjonalna do instalacji.
    Maximum weight capacity110 kg
    Maximum screen size2.54 m (100")
    Mounting typeWall
    Minimum VESA mount100 x 100 mm
    Maximum VESA mount800 x 600 mm
    Minimum screen size94 cm (37")
    Number of displays supported1
    Height adjustmentY
    Height adjustment typeElectric
    Height adjustment range101.9 - 166.9 mm
    Cable managementY
    Distance to the wall (max)17.2 cm
    Product colourBlack
    Housing materialSteel
    Accepts padlockY
    MotorizedY
    Remotely operatedY
    Width888 mm
    Depth172 mm
    Height2004 mm
    Package width604 mm
    Package depth166 mm
    Package height1104 mm
    Warranty period5 year(s)
    Country of originChina
    Master (outer) case net weight33.9 kg
    Harmonized System (HS) code7326909890
    Products per pallet (EU)9 pc(s)
    Master (outer) case width604 mm
    Master (outer) case length166 mm
    Master (outer) case height1104 mm
    Products per master (outer) case1 pc(s)
    Package net weight38 kg
    Description
    Neomounts by Newstar motorised wall mount. Maximum weight capacity: 110 kg, Minimum screen size: 94 cm (37"), Maximum screen size: 2.54 m (100"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 800 x 600 mm. Height adjustment range: 101.9 - 166.9 mm. Product colour: Black. Remotely operated
    1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 110 kg | Maximum weight capacity 110 kg | Minimum screen size 55 " | Maximum screen size 100 " | Minimum VESA mount 100 x 100 mm | Maximum VESA mount 800 x 600 mm | Mounting type Wall | Height adjustment Yes | Colour Black | Housing material Steel | Weight 33.9 kg