    Zasilacz SilverStone DA750R Gold 750W (SST-DA750R-GMA-WWW)
    SKU: ST08063159
    Manufacturer part number: SST-DA750R-GMA-WWW
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Silver
    Color Gold
    Power supply 700W - 760W
    Products specifications
    Color Silver
    Color Gold
    Power supply 700W - 760W