    Zasilacz SilverStone SX450-B 450W (SST-SX450-B)
    SKU: ST06294010
    Manufacturer part number: SST-SX450-B
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Color Silver
    Power supply 400W - 460W
    Products specifications
    Color Silver
    Power supply 400W - 460W