    Zasilacz Xilence Performance X+ XP750MR9.2 750W (XN173)
    SKU: ST09816579
    Manufacturer part number: XP750MR9.2
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Power supply 700W - 760W
    Products specifications
    Power supply 700W - 760W