    3M PF215W9E Blickschutzfilter 21,5 16:9
    Артикул: ST09782849
    Код производителя: 7100400412
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    Характеристики
    weight82.55381134 g
    height272 mm
    width485 mm
    typeFrameless display privacy filter
    product colourBlack
    package width552.5 mm
    package depth4.83 mm
    package height368.3 mm
    package weight358.201894589 g
    harmonized system (hs) code85299097
    maximum screen size54.6 cm (21.5")
    shipping (inner) case height4.78 cm
    shipping (inner) case width37.9 cm
    shipping (inner) case length56.4 cm
    shipping (inner) case net weight412.7690567 g
    products per shipping (inner) case5 pc(s)
    shipping (inner) case gross weight2.3 kg
    scratch-resistantYes
    suitable forMonitor
    display filter featuresAnti-glare, Privacy
    protection featuresScratch-resistant
    aspect ratio16:9
    display diagonal (metric)53.34 cm
    height (imperial)27.2 cm (10.7")
    filter colourBlack
    display types supportedLCD
    screen formatWidescreen
    touchscreen compatibleYes
    installation typeAdhesive strip
    width (imperial)48.5 cm (19.1")
    pallet net height121.9 cm
    pallet net length121.9 cm
    pallet net width106.7 cm
    privacy filtering orientationLandscape
    durable screen protection‎Yes
    pallet net weight47.5 kg
    shipping (inner) case gtin (ean/upc)51128010594
    widescreenYes
    blue light filterYes
    pallet weight (eu)280.8 kg
    products per pallet (eu)575 pc(s)
    Description
    3M PF215W9E. Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 54,6 cm (21.5"). Mērījumu attiecība: 16:9. Piemērots: Monitors, Tips: Bezrāmja displeja privātuma filtrs. Aizsardzības īpašības: Noturīgs pret skrāpējumiem. Svars: 82,55381134 g
    Характеристики
    weight82.55381134 g
    height272 mm
    width485 mm
    product colourBlack
    package width552.5 mm
    package depth4.83 mm
    package height368.3 mm
    package weight358.201894589 g
    scratch-resistantYes
    suitable forMonitor
    aspect ratio16:9
    filter colourBlack
    display types supportedLCD
    screen formatWidescreen
    touchscreen compatibleYes
    pallet net height121.9 cm
    pallet net length121.9 cm
    pallet net width106.7 cm
    durable screen protection‎Yes
    pallet net weight47.5 kg
    widescreenYes
    blue light filterYes
    pallet weight (eu)280.8 kg
    Description