    Brother BDL-7J000058-040 thermal paper 13.8 m
    Артикул: ST04795607
    Код производителя: BDL7J000058040
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    Характеристики
    DescriptionBROTHER DIRECT THERMAL RECEIPT ROLL 58 MM WIDE, 13,8 METER LENGTH (PK OF 24)
    CountryofOriginCHINA
    PictureLocationhttps://www2.f9baltic.com/productimages/big/BDL7J000058040.jpg
    ThumbnailPictureLocation//www2.f9baltic.com/productimages/thumb/BDL7J000058040.jpg
    Weight0.060000
    Height60.000000
    Length40.000000
    Width40.000000
    BoxSize24
    PalletSize0
    Product dimensions in use (WxDxH), mm58 x 40 x 40
    Tape lenght, m13.8
    Length13.8 m
    Width58 mm
    Rolls per pack1
    Description
    Brother BDL-7J000058-040. Length: 13.8 m, Width: 58 mm
    length13.8 m
    weight1.45 kg
    height60 mm
    width40 mm
    depth40 mm
    country of originSpain
    package weight1.55 kg
    quantity per pack1 pc(s)
    pallet type800 x 1200 mm
    pallet gross height10.2 cm
    master (outer) cases per pallet174 pc(s)
    layers per pallet6 pc(s)
    master (outer) cases per pallet layer29 pc(s)
    pallet gross weight284.2 kg
    products per pallet4176 pc(s)
    garums13.8 m
    Description
    Brother BDL-7J000058-040. Izcelsmes valsts: Spānija. Garums: 13,8 m, Platums: 40 mm, Augstums: 60 mm. Skaits iepakojumā: 1 pcs, Iepakojuma svars: 1,55 kg. Daudzums uz paletes: 4176 pcs, Paletes augstums: 10,2 cm
    DescriptionBROTHER DT RECEIPT 58MM CONTINUOUS 24pc
    VatTypeVAT
    Weight1.571000000
    Height55.000000000
    Width40.000000000
    Length58.000000000
    BROTHER DT RECEIPT 58MM CONTINUOUS PK OF 24
    Характеристики
    CountryofOriginCHINA
    BoxSize24
    PalletSize0
    Tape lenght, m13.8
    Width58 mm
    Rolls per pack1
    weight1.45 kg
    height60 mm
    width40 mm
    depth40 mm
    country of originSpain
    package weight1.55 kg
    quantity per pack1 pc(s)
    pallet type800 x 1200 mm
    pallet gross height10.2 cm
    layers per pallet6 pc(s)
    pallet gross weight284.2 kg
    products per pallet4176 pc(s)
    garums13.8 m
    VatTypeVAT