    Brother BUS-1J211148-203 printera etiķete Balts Pašlīmējošās printera uzlīmes
    Артикул: ST09564880
    Код производителя: BUS1J211148203
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    Характеристики
    DescriptionBROTHER UNCOATED THERMAL TRANSFER LABEL 148MM X 211MM 1080 LABELS (PK OF 2)
    CountryofOriginTAIWAN
    Weight9.820000
    Height225.000000
    Length225.000000
    Width432.000000
    BoxSize0
    PalletSize0
    formatRoll
    typeDie-cut label
    product colourWhite
    print technologyThermal transfer
    rolls per pack2
    labels per pack2160 pc(s)
    label typeSelf-adhesive printer label
    labels per roll1080 pc(s)
    adhesive typePermanent
    label width21.1 cm
    label height14.8 cm
    adhesive materialAcrylic
    Description
    Šīs nepārklātās 148 mm x 211 mm baltās uzlīmes ir izstrādātas, lai apmierinātu jūsu profesionālās marķēšanas vajadzības. BUS-1J211148-203 izgrieztās uzlīmes var izmantot logotipu, svītrkodu, piegādes vai citas svarīgas informācijas attēlošanai loģistikas vidē.
    Характеристики
    CountryofOriginTAIWAN
    Weight9.820000
    Height225.000000
    Length225.000000
    Width432.000000
    BoxSize0
    PalletSize0
    formatRoll
    typeDie-cut label
    product colourWhite
    rolls per pack2
    labels per pack2160 pc(s)
    labels per roll1080 pc(s)
    adhesive typePermanent
    label width21.1 cm
    label height14.8 cm
    adhesive materialAcrylic
    Description