    KIOXIA KPM7VRUG15T3
    Артикул: ST08107681
    Код производителя: KPM7VRUG15T3
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Жесткий диск (HDD) 6 TB
    Форм-фактор 2.5"
    Device LocationInternal
    Form Factor2.5" 15mm
    Storage Capacity15.36 TB
    Supports Data ChannelSAS 4
    Memory TechnologyBiCS Flash
    Flash Memory Cell TechnologyTriple-Level Cell
    Maximum Random Read Rate720000 IOPS
    Maximum Random Write Rate160000 IOPS
    Maximum Sequential Read Rate4200 MB/s
    Maximum Sequential Write Rate4100 MB/s
    Drive Writes Per Day (DWPD)1
    Mean Time Between Failures2500000 hr
    Shock Tolerance Operating1000G @ 0.5ms
    Vibration Tolerance Operating2.17G @ 5-800Hz
    Nominal Supply Voltage5 V
    Maximum Supply Voltage12 V
    Maximum Power Consumption5 W
    Maximum Operating Ambient Temperature70 °C
    Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
    Maximum Operating Humidity95 %
    Minimum Operating Humidity5 %
    Maximum Non-Operating Ambient Temperature80 °C
    Minimum Non-Operating Ambient Temperature-40 °C
    Width (mm)69.85 mm
    Height (mm)15 mm
    Depth (mm)100.45 mm
    Nominal Weight0.13 kg
    Warranty Products ReturnableYes
    Warranty Term (month)60 mēneši
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)0.13 kg
    Pack Weight Netto (kg)0 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)0.13 kg
    Retail Packaging Net Weight Carton0 kg
    Retail Packaging Net Weight Plastic0 kg
    Packs in Box1
    Package TypeBox
    Description
    SSD Kioxia (2.5" 15MM, 15.36TB, SAS 24Gbit/s, BiCS FLASH TLC, PM7-R SED*)
    Характеристики
    Жесткий диск (HDD) 6 TB
    Форм-фактор 2.5"
    Device LocationInternal
    Form Factor2.5" 15mm
    Storage Capacity15.36 TB
    Supports Data ChannelSAS 4
    Memory TechnologyBiCS Flash
    Drive Writes Per Day (DWPD)1
    Nominal Supply Voltage5 V
    Maximum Supply Voltage12 V
    Maximum Power Consumption5 W
    Maximum Operating Humidity95 %
    Minimum Operating Humidity5 %
    Width (mm)69.85 mm
    Height (mm)15 mm
    Depth (mm)100.45 mm
    Nominal Weight0.13 kg
    Warranty Term (month)60 mēneši
    Pack Weight Brutto (kg)0.13 kg
    Pack Weight Netto (kg)0 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)0.13 kg
    Packs in Box1
    Package TypeBox
    Description