    CountryofOriginCHINA
    PictureLocationhttps://www2.f9baltic.com/productimages/big/ER6402.jpg
    ThumbnailPictureLocation//www2.f9baltic.com/productimages/thumb/ER6402.jpg
    Weight82.000000
    Height1315.000000
    Length1025.000000
    Width615.000000
    BoxSize0
    PalletSize1
    Height, mm1198
    Width, mm600
    Depth, mm1000
    Weight, kg71.4
    CertificationEIA-310E, UL 2416, UL 60950-1
    Description
    Rack capacity24U
    TypeFreestanding rack
    Maximum weight capacity1199.75 kg
    Maximum weight capacity (rolling)599.65 kg
    Product colourBlack
    Front door constructionDouble perforated
    Side panels includedYes
    Key lockYes
    Back door key lockYes
    Front door key lockYes
    Adjustable feetYes
    Castor wheelsYes
    PreassembledYes
    Size (imperial)48.3 cm (19")
    Width600 mm
    Depth1000 mm
    Height1198 mm
    Weight71.4 kg
    Mounting depth (min)19.1 cm
    Mounting depth (max)83.8 cm
    Package width1050 mm
    Package depth650 mm
    Package height1330 mm
    Package weight77 kg
    Harmonized System (HS) code85381000
    Description
    DescriptionAPC Easy Rack 600mm 1000mm 24 HE
    VatTypeVAT
    Weight77.000000000
    Height610.000000000
    Width1010.000000000
    Length1210.000000000
    APC Easy Rack 600mm/24U/1000mm with Roof Side panel castors feet and 4 Brackets No Bottom black
    Характеристики
    CountryofOriginCHINA
    BoxSize0
    PalletSize1
    Height, mm1198
    Width, mm600
    Depth, mm1000
    Weight, kg71.4
    Rack capacity24U
    TypeFreestanding rack
    Product colourBlack
    Side panels includedYes
    Key lockYes
    Back door key lockYes
    Front door key lockYes
    Adjustable feetYes
    Castor wheelsYes
    PreassembledYes
    Size (imperial)48.3 cm (19")
    Width600 mm
    Depth1000 mm
    Height1198 mm
    Weight71.4 kg
    Mounting depth (min)19.1 cm
    Mounting depth (max)83.8 cm
    Package width1050 mm
    Package depth650 mm
    Package height1330 mm
    Package weight77 kg
    VatTypeVAT