    Mill Oil AB-H1000DN Oil Heater 1000W
    Артикул: ST06603757
    Код производителя: AB-H1000DN
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    LV
    PL
    Характеристики
    Weight14.9
    Gross weight15.9
    Description
    Mill AB-H1000DN
    Type: Electric oil heater
    Heating element type: Oil
    Country of origin: China
    Suitable for: Indoors
    Placement options: Floor
    Product color: White
    Heating power: 1000W
    Heating power (min): 400W
    Suitable for rooms up to: 16m²
    Power: 1000W
    AC input voltage: 230V
    Width: 268mm
    Depth: 261mm
    Height: 656mm
    Mill AB-H1000DN
    Tips: Elektriskais eļļas sildītājs
    Sildelementa tips: Eļļa
    Izcelsmes valsts: Ķīna
    Piemērots: Iekštelpas
    Novietošanas iespējas: Grīda
    Produkta krāsa: Balts
    Sildīšanas jauda: 1000W
    Sildīšana jauda (min): 400W
    Piemērots istabām līdz pat: 16m²
    Jauda: 1000W
    Maiņstrāvas ievades spriegums: 230V
    Platums: 268mm
    Dziļums: 261mm
    Augstums: 656mm
    Mill AB-H1000DN
    Тип: Электрический масляный обогреватель
    Тип нагревательного элемента: Масло
    Страна происхождения: Китай.
    Подходит для: В помещении
    Варианты размещения: Пол
    Цвет товара: Белый
    Мощность нагрева: 1000 Вт
    Мощность нагрева (мин): 400 Вт
    Подходит для помещений площадью до: 16 м².
    Мощность: 1000 Вт
    Входное напряжение переменного тока: 230 В
    Ширина: 268 мм
    Глубина: 261 мм
    Высота: 656 мм
    Net weight7.9
    Gross weight9.1
    Volume (m3)0.048645
    Volume (m3)0.048645
    Tare weight (kg)1.2
    Tare weight (kg)1.2
    Gross depth (mm)345
    Gross depth (mm)345
    Gross width (mm)200
    Gross width (mm)200
    Gross height (mm)705
    Gross height (mm)705
    Description
    Mill Oil Filled Radiator Number of power levels 3 1000 W Number of fins 5 White 7090019821522
    Mill Oil AB-H1000DN eļļas pildīts radiators, 1000 W, balts
    Koptākās funkcijas:
    • Jaudas līmeņi: 3 siltuma iestatījumi elastīgai temperatūras kontrolei
    • Maksimālā jauda: 1000 W
    • Sildīšanas spuru skaits: 5 sildīšanas spuras efektīvai siltuma sadalei
    • Krāsa: Balta
    • Tīša darbība: Ideāli piemērots guļamistabām, birojiem un dzīvojamām telpām
    • Drošības funkcijas: Ietver aizsardzību pret pārkaršanu un apgāšanās slēdzi drošai darbībai
    • Pārnēsājamība: Viegls un aprīkots ar ritenīšiem ērtai pārvietošanai
    Характеристики
    Weight14.9
    Gross weight15.9
    Mill AB-H1000DN
    Type: Electric oil heater
    Heating element type: Oil
    Country of origin: China
    Suitable for: Indoors
    Placement options: Floor
    Product color: White
    Heating power: 1000W
    Heating power (min): 400W
    Suitable for rooms up to: 16m²
    Power: 1000W
    AC input voltage: 230V
    Width: 268mm
    Depth: 261mm
    Height: 656mm
    Mill AB-H1000DN
    Sildelementa tips: Eļļa
    Izcelsmes valsts: Ķīna
    Piemērots: Iekštelpas
    Novietošanas iespējas: Grīda
    Produkta krāsa: Balts
    Sildīšanas jauda: 1000W
    Sildīšana jauda (min): 400W
    Jauda: 1000W
    Platums: 268mm
    Dziļums: 261mm
    Augstums: 656mm
    Mill AB-H1000DN
    Страна происхождения: Китай.
    Подходит для: В помещении
    Варианты размещения: Пол
    Цвет товара: Белый
    Мощность нагрева: 1000 Вт
    Мощность нагрева (мин): 400 Вт
    Мощность: 1000 Вт
    Ширина: 268 мм
    Глубина: 261 мм
    Высота: 656 мм
    Net weight7.9
    Gross weight9.1
    Koptākās funkcijas:
    • Maksimālā jauda: 1000 W