    Goodram GR1600D364L11/8G memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR3 1600 MHz
    Артикул: ST00646948
    Код производителя: GR1600D364L11/8G
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Встроенная память 8 GB
    Тип памяти DDR3
    KIT Single module
    Тип памяти DIMM
    Internal memory8 GB
    Memory layout (modules x size)1 x 8 GB
    Internal memory typeDDR3
    Memory clock speed1600 MHz
    Component forPC/Server
    Memory form factor240-pin DIMM
    ECCNo
    Buffered memory typeUnregistered (unbuffered)
    CAS latency11
    Module configuration512M x 8
    Width133.3 mm
    Depth1.27 mm
    Height30 mm
    Harmonized System (HS) code84733020
    Description
    Goodram GR1600D364L11/8G. Component for: PC/Server, Internal memory: 8 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 8 GB, Internal memory type: DDR3, Memory clock speed: 1600 MHz, Memory form factor: 240-pin DIMM, CAS latency: 11
    Memory TechnologyDDR3 SDRAM
    Storage Capacity8 GB
    Memory Modules Quantity1
    Total Storage Capacity8 GB
    Memory Form FactorDIMM 240-pin
    Provides Error Checking MethodNon-ECC
    Memory Module Configuration512 x 8
    Memory Speed1600MHz(PC3-12800)
    CAS LatencyCL11
    Warranty Products ReturnableYes
    Warranty Term (month)99999 mēneši
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Length (mm)161.2 mm
    Pack Width (mm)46.25 mm
    Pack Height (mm)7.55 mm
    Pieces in pack1
    Box Length (mm)200 mm
    Box Width (mm)165 mm
    Box Height (mm)47 mm
    Packs in Box25
    Package TypeRetail
    EAN Code5908267903261
    Description
    GOODRAM 8GB 1600MHz CL11 DIMM
    Moduļu skaits: 1, Pielietojums: priekš personāla datora (DIMM), Atmiņas tips: DDR3, Atmiņas apjoms: 8 GB, Frekvence: 1600 MHz, CL radītājs: CL11, Spriegums: 1.5 V, Garantija: 2 gadi
    Характеристики
    Встроенная память 8 GB
    Тип памяти DDR3
    KIT Single module
    Тип памяти DIMM
    Internal memory8 GB
    Internal memory typeDDR3
    Memory clock speed1600 MHz
    Component forPC/Server
    Memory form factor240-pin DIMM
    ECCNo
    CAS latency11
    Module configuration512M x 8
    Width133.3 mm
    Depth1.27 mm
    Height30 mm
    Memory TechnologyDDR3 SDRAM
    Storage Capacity8 GB
    Memory Modules Quantity1
    Total Storage Capacity8 GB
    Memory Form FactorDIMM 240-pin
    Memory Speed1600MHz(PC3-12800)
    CAS LatencyCL11
    Pack Length (mm)161.2 mm
    Pack Width (mm)46.25 mm
    Pack Height (mm)7.55 mm
    Pieces in pack1
    Box Length (mm)200 mm
    Box Width (mm)165 mm
    Box Height (mm)47 mm
    Packs in Box25
    Package TypeRetail
    EAN Code5908267903261
    GOODRAM 8GB 1600MHz CL11 DIMM