    Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB
    Артикул: ST09491755
    Код производителя: MD16GSD43200-SB
    Сайт производителя
    гарантия: 120 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    Тип памяти DIMM
    Тип памяти DDR4
    KIT Single module
    Встроенная память 16 GB
    Memory type DDR4
    Total memory capacity16 (GigaBajt)
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    133.3 x 32 x 6.3 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    • Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 3000 MHz, 2933 MHz, 2800 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height170
    Depth2
    Weight22
    Description
    Uzyskaj lepszą wydajność komputera dzięki aktualizacji pamięci PNY DDR4
    Chcesz pracować z najnowszymi, wymagającymi dużej ilości pamięci aplikacjami, takimi jak narzędzia do projektowania graficznego i edycji wideo? Lubisz mieć otwarte wiele okien przeglądarki do pracy, nauki lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? Modernizacja pamięci DDR4 3200 MHz od PNY zapewni Ci prędkość potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości Twojego komputera stacjonarnego z systemem Windows.
    Od ponad 40 lat PNY skrupulatnie pozyskuje, testuje i produkuje modernizacje pamięci dla tysięcy najpopularniejszych platform PC. Niezależnie od tego, co robisz na swoim komputerze, zrobisz to lepiej i szybciej dzięki modernizacji DDR4 3200 MHz od PNY.
    Wydajność DDR4 3200 MHz
    Opakowanie tekturowe z zawieszką, nadające się na półki/haki.
    Характеристики
    Тип памяти DIMM
    Тип памяти DDR4
    KIT Single module
    Встроенная память 16 GB
    Memory type DDR4
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    133.3 x 32 x 6.3 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height170
    Depth2
    Weight22
    Description
    Wydajność DDR4 3200 MHz