    Barošanas bloks Gigabyte GP-P650SS 650W
    Артикул: ST08606831
    Код производителя: GP-P650SS
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    Характеристики
    Form Factor ATX
    Источник питания 600W - 650W
    цвет Розовый
    Power supply650 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors5
    Number of connectors PATA0
    Number of power supply connector 4-pin 12V0
    8-pin 12V power connectors0
    Number of power supply connector 4+4-pin 12V2
    PCI-E 6-pin power connectors0
    Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin2
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of power connectors PCI-E 16-pin Gen 50
    Number of power connectors 12VHPWR0
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    ATX version3.0
    ATX version3.1
    Modular power supplyNo
    Form FactorATX
    Certificates 80+80 PLUS Silver
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionCurrent too high
    Filters / protectionVoltage drop
    Filters / protectionThermal
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionCircuit
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width260
    Height210
    Depth120
    Weight2000
    Description
    550 W | 155-240 V | Efficiency 90 % | 80 PLUS certification 80 PLUS Silver | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Weight 2.46 kg | Package type Box | GP-P650SS
    Description
    Jauda: 650W, Energoefektivitāte: 80 Plus Silver, PFC: Aktīvs, Ventilators: 120mm, SATA pieslēgumi: 5, MOLEX PATA pieslēgumi: 3, PCI-E: 2 x 6 + 2 PIN, Garantija: 2 gadi
    Характеристики
    Источник питания 600W - 650W
    цвет Розовый
    Power supply650 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors5
    Number of connectors PATA0
    8-pin 12V power connectors0
    PCI-E 6-pin power connectors0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    ATX version3.0
    ATX version3.1
    Modular power supplyNo
    Certificates 80+80 PLUS Silver
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionThermal
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionCircuit
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width260
    Height210
    Depth120
    Weight2000