    Switch DSM1-1005 5X 1GB/S niezarządzalny Gigabit Ethernet Desktop 12V ( obudowa metalowa)
    Артикул: ST10305487
    Код производителя: DSM1-1005
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    PL
    Характеристики
    Количество портов RJ-45 5
    Свойства RJ-45
    Switch classUnmanaged
    ApplicationHome and small office
    Network architectureGigabitEthernet
    Number of 10/100/1000 Mbps ports5
    Throughput10 (Gigabajty na sek.)
    Memory buffer7 (MegaBajt)
    MAC address table size2000
    Supported protocols and standards
    IEEE 802.3ab 1000Base-T
    Other functions
    Automatyczne MDI/MDI-X, Flow control, MAC auto-learning
    Chassis typeDesktop
    Fan No
    Power supply External
    Environment requirements
    • Zalecana temperatura otoczenia 0 - 50 °C
    • Zalecana wilgotność otoczenia 10 - 90 %
    Power supply
    100~240V AC 0.3A, 12V DC 1A
    Dimensions
    • Długość 100 mm
    • Szerokość 65 mm
    • Wysokość 24 mm
    Weight0.14 (kilogram)
    DesignationCE+WEEE
    Width105
    Height70
    Depth90
    Weight255
    Description
    Niezarządzalny prosty przełącznik, który robi robotę
    Plug & Play i automatyka po stronie switcha
    Desktop 5x port szybka rozbudowa sieci bez kombinowania
    5 portów Gigabit Ethernet w praktyce
    • 5 portów pozwala podłączyć komplet kluczowych urządzeń przewodowych w jednym punkcie.
    Gigabit i przepustowość gdy liczy się płynność w sieci LAN
    MDI/MDI-X i negocjacja połączenia
    Flow control, czyli mniej problemów przy przeciążeniach
    Obudowa metalowa stabilność, trwałość i lepsze chłodzenie
    Montaż i ustawienie
    Характеристики
    Количество портов RJ-45 5
    Свойства RJ-45
    Switch classUnmanaged
    Memory buffer7 (MegaBajt)
    MAC address table size2000
    IEEE 802.3ab 1000Base-T
    Other functions
    Chassis typeDesktop
    Fan No
    Power supply External
    Environment requirements
    Power supply
    100~240V AC 0.3A, 12V DC 1A
    Dimensions
    • Długość 100 mm
    • Szerokość 65 mm
    • Wysokość 24 mm