    Techly ICA-TR17T2 informācijas displeja stiprinājums 152,4 cm (60") Melns
    Артикул: ST09998959
    Код производителя: ICA-TR17T2
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    LV
    Характеристики
    weight6.83 kg
    height1900 mm
    width438 mm
    depth438 mm
    maximum weight capacity35 kg
    typePortable flat panel floor stand
    product colourBlack
    harmonized system (hs) code85299097
    manualYes
    housing materialPlastic, Steel
    number of displays supported1
    maximum screen size152.4 cm (60")
    mounting typeFloor
    minimum screen size43.2 cm (17")
    minimum vesa mount75 x 75 mm
    maximum vesa mount400 x 400 mm
    tilt adjustmentYes
    tilt angle range-10 - 10°
    mounting kitYes
    panel mounting interface75 x 75,100 x 100,200 x 200,300 x 300,400 x 200,400 x 400
    warranty period1 year(s)
    height adjustment range1200 - 1900 mm
    height adjustmentYes
    angle of rotation360°
    built-in spirit levelNo
    anti-theft functionNo
    Description
    Techly ICA-TR17T2. Maksimālais svars (tilpums): 35 kg, Minimālais iespējamais ekrāna izmērs: 43,2 cm (17"), Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs: 152,4 cm (60"), Montāžas saskarnes saderība (min): 75 x 75 mm, Montāžas saskarnes saderība (max): 400 x 400 mm. Augstuma regulēšanas diapazons: 1200 - 1900 mm, Slīpuma leņķis: -10 - 10°. Produkta krāsa: Melns
    Характеристики
    weight6.83 kg
    height1900 mm
    width438 mm
    depth438 mm
    maximum weight capacity35 kg
    product colourBlack
    manualYes
    housing materialPlastic, Steel
    number of displays supported1
    mounting typeFloor
    minimum vesa mount75 x 75 mm
    maximum vesa mount400 x 400 mm
    tilt adjustmentYes
    tilt angle range-10 - 10°
    mounting kitYes
    warranty period1 year(s)
    height adjustmentYes
    angle of rotation360°
    built-in spirit levelNo
    anti-theft functionNo
    Description