    Zasilacz awaryjny UPS GXT5-8000IRT5UXLN 8000VA (8000W) 230V Rack/Tower z szynami
    Артикул: ST08146920
    Код производителя: GXT5-8000IRT5UXLN
    Сайт производителя
    гарантия: 36 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    Характеристики
    UPS стабилизаторы напряжения 8000
    UPS стабилизаторы напряжения 7000
    гнездo (USB) да
    гнездo (RJ-45) да
    гнездo (IEC320) да
    гнездo (RS232) да
    Тип Double Conversion Online
    Тип Online
    Apparent power8 kVA
    Active power8000 (Watt)
    UPS Architectureon-line double conversion
    The shape of the output voltageFull sine wave
    Number of phases input1 (230V)
    Voltage12 (Volt)
    Battery capacity9 (Ah)
    Backup time (100% load)3.5 (Minute)
    Chassis typeRack
    Chassis typeTower
    Output power ports4 x IEC-C13
    Output power ports4 x IEC-C19
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RS-232 (COM)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    • Temperatura pracy: Pełna moc do 40 °C (do 50 °C z obniżeniem wartości znamionowych)
    • Temperatura przechowywania: -15 do +40 °C
    • Wilgotność względna: 0 95% bez kondensacji
    Accessories included
    Zestaw szyn
    ColorBlack
    Dimensions
    43 x 63 x 21.7 mm
    Weight74.5 (kilogram)
    DesignationCE+WEEE
    Width630
    Height520
    Depth860
    Weight96000
    Description
    Liebert GXT5
    Характеристики
    гнездo (USB) да
    гнездo (RJ-45) да
    гнездo (IEC320) да
    гнездo (RS232) да
    Тип Double Conversion Online
    Тип Online
    Apparent power8 kVA
    Active power8000 (Watt)
    Number of phases input1 (230V)
    Voltage12 (Volt)
    Battery capacity9 (Ah)
    Chassis typeRack
    Chassis typeTower
    Output power ports4 x IEC-C13
    Output power ports4 x IEC-C19
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors2 x RS-232 (COM)
    I/O connectors2 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    Accessories included
    Zestaw szyn
    ColorBlack
    Dimensions
    43 x 63 x 21.7 mm