    Код производителя: GP-UD750GM PG5 ICE
    Сайт производителя
    гарантия: 10 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    LV
    LV
    Характеристики
    Источник питания 700W - 760W
    Form Factor ATX
    цвет Золотой
    Источник питания 400W - 460W
    Power supply750 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors1
    SATA power connectors8
    Number of connectors PATA0
    Number of power supply connector 4-pin 12V0
    8-pin 12V power connectors0
    Number of power supply connector 4+4-pin 12V2
    PCI-E 6-pin power connectors0
    Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin4
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of power connectors 12VHPWR1
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    ATX version3.1
    Modular power supplyYes
    Form FactorATX
    Certificates 80+80 PLUS Gold
    Cybenetics Efficiency (ETA)Platinum
    Filters / protectionCurrent too high
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionCircuit
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionThermal
    Filters / protectionVoltage drop
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width255
    Height210
    Depth120
    Weight2350
    Description
    Zasilacz modularny 750W GP-UD750GM PG5 V2 ICE 80+ Gold
    Gotowy na zapotrzebowanie na energię nowej generacji, ten zasilacz zgodny ze standardem ATX 3.1 obsługuje do 3-krotnego wzrostu mocy GPU i 2-krotnego wzrostu mocy systemu, zapewniając 70% sprawności przy niskich obciążeniach. Wydajny, natywny kabel 16-pinowy dostarcza do 450 W mocy dla kart graficznych PCIe Gen 5.1, takich jak seria GeForce RTX 50 i nowsze.
    Description
    750 W | 100 - 240 V | Efficiency 90 % | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold | PC | ATX | Fan diameter 120 mm | Weight 2.34 kg | Package type Box | UD750GM PG5 ICE
    DescriptionGIGABYTE GP-UD750GM PG5 ICE 750W PSU
    VatTypeVAT
    Weight2.378000000
    Height120.000000000
    Width215.000000000
    Length255.000000000
    GIGABYTE GP-UD750GM PG5 ICE 750W PSU
    Gross depth (mm)150.00
    Gross depth (mm)150.00
    Gross height (mm)86.00
    Gross height (mm)86.00
    Gross weight2.85
    Gross width (mm)140.00
    Gross width (mm)140.00
    Net weight2.65
    Tare weight (kg)0.20
    Tare weight (kg)0.20
    Volume (m3)0.00
    Volume (m3)0.00
    Характеристики
    Источник питания 700W - 760W
    цвет Золотой
    Источник питания 400W - 460W
    Power supply750 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors1
    SATA power connectors8
    Number of connectors PATA0
    8-pin 12V power connectors0
    PCI-E 6-pin power connectors0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of USB 10p connectors0
    PMBus 5 Pin0
    MB power connector20 + 4 pin
    ATX version3.1
    Modular power supplyYes
    Certificates 80+80 PLUS Gold
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionCircuit
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionThermal
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    DesignationCE+WEEE
    Width255
    Height210
    Depth120
    VatTypeVAT
    Height120.000000000
    Width215.000000000
    Length255.000000000