    Код производителя: ZM/SAM19474
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    PL
    Характеристики
    Usenetwork
    Output voltage19 (Volt)
    Output current (max)4.74 (Amper)
    Power supply output current90 (Watt)
    Plug5,5 - 3,0 mm
    In box
    • Zasilacz
    • Kabel zasilający
    • Instrukcja obsługi
    • Karta gwarancyjna
    Compatible with
    Kompatybilne modele
    Other features
    Zamienne z:
    • AA-PA0N90W
    • AD-8019
    • AD-9019
    • AD-9019A
    • AD-9019E
    • AD-9019M
    • AD-9019N
    • AD-9019S
    • SPA-V20E
    DesignationCE+WEEE
    Width125
    Height175
    Depth55
    Weight530
    Description
    Zasilacz do SAMSUNG 19V 4.74A ZM/SAM19474
    Jakość przede wszystkim:
    W komplecie znajduje się przewód zasilający, karta gwarancyjna oraz instrukcja obsługi.
    Jak dobrać odpowiedni zasilacz?
    • Napięcie V (wolty) zasilacza powinno się zgadzać z wartością podaną nalaptopie
    • Moc W (waty) to wynik przemnożenia napięcia i prądu
    Характеристики
    Usenetwork
    Output voltage19 (Volt)
    Plug5,5 - 3,0 mm