    Zasilacz ZM500-LX3 Decamax 500W
    Артикул: ST08749393
    Код производителя: ZM500-LX3
    Сайт производителя
    гарантия: 24 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    PL
    Характеристики
    Источник питания 500W - 550W
    Power supply500 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors4
    Number of connectors PATA0
    Number of power supply connector 4-pin 12V0
    8-pin 12V power connectors0
    Number of power supply connector 4+4-pin 12V1
    PCI-E 6-pin power connectors0
    Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin2
    PCI-E 8-pin power connectors0
    Number of power connectors PCI-E 16-pin Gen 50
    Number of power connectors 12VHPWR0
    MB power connector20 + 4 pin
    Modular power supplyNo
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm
    Certificates 80+80 PLUS
    DesignationCE+WEEE
    Width270
    Height100
    Depth180
    Weight1700
    Характеристики
    Источник питания 500W - 550W
    Power supply500 W
    Fan12 cm
    PFCActive
    MOLEX power connectors3
    Floppy power connectors0
    SATA power connectors4
    Number of connectors PATA0
    8-pin 12V power connectors0
    PCI-E 6-pin power connectors0
    PCI-E 8-pin power connectors0
    MB power connector20 + 4 pin
    Modular power supplyNo
    Dimensions
    86 x 150 x 140 mm