Close
(0) Ostukorv
Sa ei ole lisanud tooteid oma ostukorvi.
Kategooriad
  Filters
  Keel
  Otsing

  Shipping & returns

  * Standarta piegādes laiks ir 1-3 darba dienas, ja vien konkrētajam produktam nav norādīts citādi.

  Mēs piegādājam preces uz mājām un uz preču izsniegšanas punktiem visā Latvijā. Precīzāka informācija par preču piegādes izmaksām un izsniegšanas vietām ir sniegta zemāk.

   

  Preču izsniegšana veikalā

  Preču izsniegšanas pakalpojums veikalā ir bezmaksas. ŠEIT var atrast darba laiku un koordinātas.

  Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt veikalā, prece (-es) tur tiks piegādāta 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai SMS. Gaidīsim Jūs saņemt pasūtījumu 3 (trīs) kalendāro dienu laikā. Pēc šiem termiņiem pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

  Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

   

  Preču piegāde uz izsniegšanas punktiem

  Ja esat izvēlējies preču piegādi uz izsniegšanas punktu Omniva vai DPD, tās tiks piegādātas 1–3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks.

  Svarīgi!

  Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg).

  Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomātu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).

  Pakalpojuma izmaksas var atšķirties atkarībā no izvēlētā piegādes veida un pasūtījuma summas. 

  Omniva pakomāts virs 100 EUR 2 EUR
  Omniva Pakomāts zem 100 EUR 2 EUR
  DPD pakomāts virs 100 EUR 1.5 EUR
  DPD pakomāts zem 100 EUR 1.5 EUR

   

  Preču piegāde uz mājām

  Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajai (-ām) precei (-ēm) nav norādīts cits piegādes laiks. Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu.

  Svarīgi! Dažām precēm ir nestandarta piegādes laiks. Precīzs piegādes laiks ir norādīts mājaslapā.

  Preču piegāde ar Tera transportu Rīgā, Salaspilī, Ikšķilē, Ogrē tiek nodrošināta darba dienās no 10:00 līdz 17:00. Citās pilsētās – kurjer dienestu no 8:00 līdz 18:00.

  Ja esat pasūtījis vairākas preces, tās var tikt piegādātas atsevišķos sūtījumos, jo tās tiks vestas no dažādām noliktāvām. Papildu maksa par to netiek iekasēta.

   

  Izmaksas piegādei uz mājām

  Mēs veicam preču piegādi uz norādīto adresi, ja pasūtījuma summa pārsniedz 9,95 Eur.

  Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes vietas un no preču kopējā svara un pasūtījuma summas.

  Rīgā* Salaspilī* Ikšķilē* Ogrē*
  3 EUR 3 EUR 3 EUR 3 EUR

  *Šajās pilsētās, pasūtījumiem ar summu virs 50 EUR - piegāde bezmaksas.

  Preču piegādes maksas pārējā Latvijas teritorijā.

  Preces svars Rajonu centrs Pārējā teritorija
  < 2 kg 3.90 5.90
  < 10 kg 5.90 7.20
  < 20 kg 6.80 8.60
  < 35 kg 8.00 10.50
  < 50 kg 10.00 13.50
  < 100 kg 19.00 25.00

  Rajonu centri - Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Daugavpils, Dobele, Gulbene, Jelgava, Jēkabpils, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Ķegums, Liepāja, Limbaži, Ludza, Madona, Ogresgals, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums, Valka, Valmiera, Ventspils.

  Preču piegādes maksas ir norādītas EUR ar PVN

   

  Uznešanas / izkraušanas pakalpojums

  1. Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā telpā (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu)

  Svarīgi! Ja pasūtītā prece ir lielgabarīta, kā arī gadījumā, ja preces tiek novietotas uz paletes, neskatoties uz to svaru līdz 30 kg, preces netiek aiznestas

  2. Ja kaut viens no sūtījuma iepakojumiem sver vairāk nekā 30 kg (piem., liela izmēra sadzīves tehnika, mēbeles u.tml.), kurjers tikai palīdzēs jums šo sūtījumu izkraut no automašīnas, taču nepalīdzēs to aiznest līdz vēlamajai vietai.

  3. Kraušanas darbu pakalpojums netiek sniegts, ja kopējais pasūtījuma svars pārsniedz 80 kg.

  Tādu sūtījumu piegāde un izkraušana tiek veikta tikai ar kravas transporta līdzekļiem uz jūsu norādīto adresi. Jums jāgarantē nosacījumi, lai kravas automašīna varētu piebraukt līdz vēlamajai izkraušanas vietai, pretējā gadījumā kravu neizdosies piegādāt. Piegāde tiek veikta tikai darba dienās un tikai līdz plkst. 16:00. Pēc plkst. 16:00 šis pakalpojums netiek sniegts. Pasūtot šo pakalpojumu, nav iespējams izvēlēties vēlamo piegādes laika intervālu.

   

  Citi piegādes nosacījumi

  Interneta veikals www.tera.lv piedāvā preču piegādes pakalpojumu visā Latvijas teritorijā, un pārējā Eiropas savienībā. Par piegādēm ārpus Latvijas teritorijas, lūdzu, sazinieties ar kādu no klientu apkalpošanas darbiniekiem.

  Ja neesat atraduši atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, zvanot uz: (+371) 22111444, vai (+371) 22500002, vai rakstot: sales@tera.lv un mēs ar prieku Jums atbildēsim.