    TV Set|LG|42"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED42C51LA
    SKU: ST09228135
    Manufacturer part number: OLED42C51LA
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LV
    LT
    PL
    Products specifications
    Screen size 42"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    OLED42C51LA | 42 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 9.8 kg
    DescriptionLG OLED42C51LA 42inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight10.100000000
    Height610.000000000
    Width150.000000000
    Length1060.000000000
    Description
    LG OLED42C51LA 42inch 4K 120Hz 4xHDMI 3xUSB
    Gross depth (mm)152.00
    Gross depth (mm)152.00
    Gross height (mm)613.00
    Gross height (mm)613.00
    Gross weight12.40
    Gross width (mm)1060.00
    Gross width (mm)1060.00
    Net weight9.80
    Tare weight (kg)2.60
    Tare weight (kg)2.60
    Volume (m3)0.10
    Volume (m3)0.10
    Weight12.4
    Height0.613
    Lenght1.06
    Widtht0.152
    LG OLED evo C5 4K televizors
    LG OLED evo C5 4K televizors
    Products specifications
    Screen size 42"
    VatTypeVAT
    Weight10.100000000
    Width150.000000000
    Length1060.000000000