    TV Set|LG|55"|OLED/4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|webOS|Black|OLED55C51LA
    SKU: ST09230811
    Manufacturer part number: OLED55C51LA
    LT
    PL
    Products specifications
    Screen size 55"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    OLED55C51LA | 55 " | OLED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 14.1 kg
    DescriptionLG OLED55C51LA 55inch 4K 120Hz 4xHDMI
    VatTypeVAT
    Weight16.000000000
    Height810.000000000
    Width180.000000000
    Length1350.000000000
    Description
    LG OLED55C51LA 55inch 4K 120Hz 4xHDMI 3xUSB
    Gross depth (mm)183.00
    Gross depth (mm)183.00
    Gross height (mm)806.00
    Gross height (mm)806.00
    Gross weight20.00
    Gross width (mm)1356.00
    Gross width (mm)1356.00
    Net weight14.10
    Tare weight (kg)5.90
    Tare weight (kg)5.90
    Volume (m3)0.20
    Volume (m3)0.20
    Weight20
    Height0.806
    Lenght1.356
    Widtht0.183
    LG OLED evo C5 4K televizors
    LG OLED evo C5 4K televizors
    Products specifications
    Screen size 55"
    VatTypeVAT
    Weight16.000000000
    Width180.000000000
    Length1350.000000000