    Digitus All-in-One UPS, 600VA/360W, LED
    Артикул: ST04136413
    Код производителя: DN-170110
    Сайт производителя
    гарантия: 12 месяцы
    Склад Доставка Наличие Цена
    PL
    PL
    LT
    LV
    Характеристики
    гнездo (USB) да
    гнездo (Schuko) да
    гнездo (IEC320) да
    UPS стабилизаторы напряжения 600
    Тип Line Interactive
    гнездo (RJ-45) да
    Выходная мощность 360
    Apparent power600 VA
    Active power360 (Watt)
    UPS Architectureline-interactive
    Number of phases input1 (230V)
    No. of batteries1
    Voltage230 (Volt)
    Battery capacity7 (mAh)
    Hold-up time (maks)6 (millisecond)
    Charging time8 (Hour)
    Chassis typeDesktop
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionSurge
    Filters / protectionOvercharging
    Filters / protectionOverdischarge
    Input power portsType F Schuko
    Output power ports3 x IEC-C13
    Output power ports4 x C/F type (Schuko)
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors1 x USB 2.0
    I/O connectors1 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    • Temperatura pracy: 0 - 40°C
    • Wilgotność robocza: 0 - 90 % (bez kondensacji)
    Accessories included
    • Wtyczka sieciowa
    • Instrukcja
    ColorBlack
    Dimensions
    9 x 20,2 x 28,5 cm
    Weight4.5 (kilogram)
    Warranty
    • Gwarancja producenta: 24 miesiące
    • Uwaga: Gwarancja na baterię wynosi 6 miesięcy
    Other features
    • Automatyczny restart po przywróceniu napięcia
    • Oprogramowanie do sterowania i monitorowania podłączonych urządzeń / funkcji UPS
    • Pojemność: 600 VA / 360 W
    • Napięcie wejściowe: 220 - 240 VAC
    • Tolerancja napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC
    • Regulacja napięcia wyjściowego: +/- 10 %
    • Zakres częstotliwości: 50 do 60 Hz ( +/- 10 %)
    • Forma fali: Symulowana fala sinusoidalna
    DesignationCE+WEEE
    Width360
    Height245
    Depth130
    Weight5000
    Description
    Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive LED, 600VA/360W
    height0.244
    width0.130
    depth0.362
    width(cm)23.8
    length(cm)35.2
    height(cm)12.6
    weight(kg)5.25
    volume(cm3)10555.8
    country of originCN
    Description
    Gross depth (mm)362
    Gross depth (mm)362
    Gross height (mm)245
    Gross height (mm)245
    Gross weight5
    Gross width (mm)130
    Gross width (mm)130
    Net weight4.699
    Tare weight (kg)0.30
    Tare weight (kg)0.30
    TI weight (kg)2.79
    TI weight (kg)2.79
    Volume (m3)0.0115297
    Volume (m3)0.0115297
    Gross depth master carton378
    Gross depth master carton378
    Gross width master carton258
    Gross width master carton258
    Gross height master carton280
    Gross height master carton280
    Net weight master carton10
    Net weight master carton10
    Tare weight master carton0.464
    Tare weight master carton0.464
    Характеристики
    гнездo (USB) да
    гнездo (Schuko) да
    гнездo (IEC320) да
    Тип Line Interactive
    гнездo (RJ-45) да
    Выходная мощность 360
    Apparent power600 VA
    Active power360 (Watt)
    Number of phases input1 (230V)
    No. of batteries1
    Voltage230 (Volt)
    Battery capacity7 (mAh)
    Charging time8 (Hour)
    Chassis typeDesktop
    Filters / protectionOverload
    Filters / protectionSurge
    Input power portsType F Schuko
    Output power ports3 x IEC-C13
    I/O connectors1 x USB (Type B)
    I/O connectors1 x USB 2.0
    I/O connectors1 x RJ-45 LAN
    Environment requirements
    • Temperatura pracy: 0 - 40°C
    Accessories included
    • Wtyczka sieciowa
    • Instrukcja
    ColorBlack
    Dimensions
    9 x 20,2 x 28,5 cm
    Weight4.5 (kilogram)
    Warranty
    Other features
    • Pojemność: 600 VA / 360 W