    iiyama ProLite TF2215MC-B2 computer monitor 54.6 cm (21.5") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Touchscreen Multi-user Black
    Artikuls: ST04117665
    Preces kods: TF2215MC-B2
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    PL
    Specifikācija
    Video interfeiss D-Sub
    Video interfeiss HDMI
    Video interfeiss DisplayPort
    Ekrāna izmērs 22"
    Maksimālā izšķirtspēja 1920 x 1080 (Full HD)
    Krāsa Melna
    Display diagonal54.6 cm (21.5")
    Display resolution1920 x 1080 pixels
    Native aspect ratio16:9
    Display technologyLED
    TouchscreenYes
    HD typeFull HD
    Panel typeIPS
    Screen shapeFlat
    Contrast ratio (typical)1000:1
    Display number of colours16.78 million colours
    Touchscreen typeMulti-user
    Touchscreen technologyProjected capacitive system
    Touch technologyMulti-touch
    Number of simultaneous touchpoints10
    Response time14 ms
    Aspect ratio16:9
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Pixel pitch0.24795 x 0.24795 mm
    Horizontal scan range31.4 - 82 kHz
    Vertical scan range56 - 75 Hz
    Display diagonal (metric)54.6 cm
    Display brightness315 cd/m²
    Separate H/V syncYes
    NVIDIA G-SYNCNo
    AMD FreeSyncNo
    OmniTapps Multitouch compatibilityNo
    Built-in cameraNo
    Built-in microphoneNo
    Product colourBlack
    International Protection (IP) codeIP65
    CertificationCB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus, REACH
    HDMIYes
    USB Touch portYes
    VGA (D-Sub) ports quantity1
    HDMI ports quantity1
    DisplayPorts quantity1
    Headphone outputs1
    HDCPYes
    VESA mountingYes
    Panel mounting interface100 x 100 mm
    Wall mountableYes
    On Screen Display (OSD) languagesGerman, English, Spanish, French, Italian, Japanese
    Number of OSD languages6
    Plug and PlayYes
    Energy efficiency class (SDR)F
    Energy consumption (SDR) per 1000 hours19 kWh
    Power consumption (typical)19 W
    Power consumption (standby)1.2 W
    Power consumption (off)1.2 W
    Power supply typeDC
    Energy efficiency scaleA to G
    Operating temperature (T-T)0 - 40 °C
    Storage temperature (T-T)-20 - 60 °C
    Operating relative humidity (H-H)20 - 80%
    Storage relative humidity (H-H)10 - 90%
    Cables includedAC, DisplayPort, HDMI, USB
    Quick start guideYes
    Width (without stand)520 mm
    Depth (without stand)42.5 mm
    Height (without stand)315 mm
    Weight (without stand)4.4 kg
    Harmonized System (HS) code85285210
    AC adapter includedYes
    Display viewable area (HxV)476.064 x 267.786 mm
    Placement supportedHorizontal/Vertical
    Full HDYes
    Description
    iiyama ProLite TF2215MC-B2. Display diagonal: 54.6 cm (21.5"), Display resolution: 1920 x 1080 pixels, HD type: Full HD, Display technology: LED, Response time: 14 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. VESA mounting. Product colour: Black
    Specifikācija
    Video interfeiss D-Sub
    Video interfeiss HDMI
    Video interfeiss DisplayPort
    Ekrāna izmērs 22"
    Krāsa Melna
    Native aspect ratio16:9
    Display technologyLED
    TouchscreenYes
    HD typeFull HD
    Panel typeIPS
    Screen shapeFlat
    Contrast ratio (typical)1000:1
    Touchscreen typeMulti-user
    Touch technologyMulti-touch
    Response time14 ms
    Aspect ratio16:9
    Viewing angle, horizontal178°
    Viewing angle, vertical178°
    Vertical scan range56 - 75 Hz
    Display brightness315 cd/m²
    Separate H/V syncYes
    NVIDIA G-SYNCNo
    AMD FreeSyncNo
    Built-in cameraNo
    Built-in microphoneNo
    Product colourBlack
    HDMIYes
    USB Touch portYes
    VGA (D-Sub) ports quantity1
    HDMI ports quantity1
    DisplayPorts quantity1
    Headphone outputs1
    HDCPYes
    VESA mountingYes
    Wall mountableYes
    Number of OSD languages6
    Plug and PlayYes
    Energy efficiency class (SDR)F
    Power consumption (off)1.2 W
    Power supply typeDC
    Energy efficiency scaleA to G
    Quick start guideYes
    Width (without stand)520 mm
    Depth (without stand)42.5 mm
    Height (without stand)315 mm
    Weight (without stand)4.4 kg
    AC adapter includedYes
    Full HDYes
    Description