Close
(0) priekšmeti
You have no items in your shopping cart.
Visas kategorijas
    Filters
    Iestatījumi
    Meklēt

    Serveru komponentes

    Kārtot pēc
    Parādīt lapā

    LOGILINK - HDMI Cable Tester

    €24,36 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCits Other ДругиеTesteri Testers Тестеры Serveri Servers Серверы Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Measuring tools Mērinstrumenti Измерительные инструменты Dārzam un remontam For garden and repair Для сада и ремонта Instrumenti Instruments инструменты Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие HDMI 15.04.2020 WZ0017 170.00 mm 40.00 mm 0.18 kg 120.00 mm 0.15 kg 1.00 pc(s) No 0.03 kg 0.00 m³ Test for already installed or bulk HDMI cables With 2 HDMI A plugs Simple one button test Ergonomic portable handheld design LEDs indicate connections and faults Power: 9V battery block (not included) Optical and acoustical signals 7.21 g 64.89 g No WZ0017 LOGILINK WZ0017 LOGILINK - HDMI Cable Te VAT 0.106000000 107.000000000 128.000000000 137.000000000 WZ0017 WZ0017 WZ0017

    1.25G MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €149,29 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551079

    1.25G MMF SFP Transceiver, 550m, 850nm

    €82,38 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551078

    1.25G MMF SFP Transceiver, 550m, 850nm, -20 ~ 85C

    €102,96 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551105

    1.25G Single-mode SFP Transceiver 10km

    €86,67 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551097

    1.25G SMF SFP Transceiver, 80 km, 1550nm

    €307,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551072

    1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM

    €1952,83 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, DOM GLC-EX-SMD= 27.04.2020 GLC-EX-SMD=

    1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

    €414,42 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM GLC-LH-SMD= 27.04.2020 GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD= GLC-LH-SMD=

    1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

    €260,91 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches ПереключателиCits Other Другие Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components for PC Datoru komponentes Компоненты для компьютера Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Cits Other Другие 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM GLC-SX-MMD= 27.04.2020 GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD= GLC-SX-MMD=

    100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches

    €242,47 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 100FX SFP on GE SFP ports for DSBU switches GLC-GE-100FX= 27.04.2020 GLC-GE-100FX=

    10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class

    €1472,70 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-LR SFP Module, Enterprise-Class SFP Module SFP-10G-LR-S= 27.04.2020 SFP-10G-LR-S=

    10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class

    €527,51 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class SFP-10G-SR-S= 27.04.2020 SFP-10G-SR-S=

    10Gbp MMF SFP-Plus Transceiver, 300m, 850nm

    €125,71 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551103

    10Gbps SMF SFP-Plus Transceiver, 10km, 1310nm

    €180,62 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551104

    155M MMF SFP Transceiver, 2km, 1310nm

    €92,66 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 551074

    19" Cable metal management panel 5x rings black, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42496

    19" Cable metal management panel 5x rings light gray, 40x60mm

    €20,61 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 7 dienas 42116

    19" Socket + dust filter, 600x120x800mm

    €7,85 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 42125

    1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module

    €43,28 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 12 1 15.04.2020 MGB-GT 1-Port 1000Base-T Mini-GBIC Module Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard1 X 1000Mbps TP/ LC fiber portDuplex/Single LC connectorDifferential PECL inputs and outputsSingle power supply 3.3VTTL signal detect indicatorHot PluggableClass 1 laser product complies with EN 60825-1Plug and Play Installation 1000BASE-SX/LX SFP Transceiver PHY Type: IEEE 802.3z 1000BASE-SXFiber Type: Multi-Mode MGB-GT

    1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP

    €1153,15 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвSwitches Switches Переключатели Serveri Servers Серверы Network components and cables Tīkla produkti Сетевые компоненты и кабели Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты RJ-45 Сетевой кабель RJ-45 Patch Cable RJ-45 Tīkla kabelis RJ-45 1-port GE WAN NIM, dual-mode RJ45 & SFP Fiber and Copper Aggregation within Building and IntracampusAggregation for Mobile Service Provider Picocell or Femtocell Network Deployment Cisco 1-Port Gigabit Ethernet WAN NIM 1 x RJ-45 89 mm 184 mm 32 mm 0.240 Kg NIM-1GE-CU-SFP= 27.04.2020 NIM-1GE-CU-SFP=

    1U organiz. horizontāls, 5 plastmasas gredzeni, melns

    €12,56 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā 100-586

    25037 Optiskā škiedra 850nm 10000Mbit/s SFP+

    €114,44 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты 15.04.2020 25037

    8x220V 16A 19" elektrības panelis ar slēdzi, plastmasas, melns, (Shucko konektors)

    €22,00 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoв Serveri Servers Серверы Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Rīgā PDU08S

    Adapter DIN na dwa moduły typu Keystone (2xKeystone) montaż pod kątem 45° plastikowy IP20

    €51,75 ar pvn
    Server Components Serveru komponentes Компоненты cерверoвCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптерыCables and Adapters Vadi, Kabeļi un adapteri Провода, кабели и адаптеры Serveri Servers Серверы Computers and accessories Datori un piederumi Компьютеры и аксесуары Televizori un piederumi TV sets and accessories Телевизоры и принадлежности TV, video, audio, game consoles TV, video, audio, spēļu konsoles TV, видео, аудио, игровые приставки Components, network products Datoru komponentes, tīkla produkti Комплектующие, сетевые продукты Computers, tablets, phones Datortehnika, planšetdatori, telefoni Компьютеры, планшеты, телефоны 15.04.2020 AN-25187 mounting rail Wersja zamocowania Keystone: Ukośny otwór wylotowy 45° Zakres zastosowania: Elektryczne skrzynki rozdzielcze Normy: ISO/IEC 11801 2. edycja, EN 50173-1, EIA/TIA 568-C Właściwości ogólne: Do zainstalowania na szynie montażowej w elektrycznych skrzynkach rozdzielczych Wbudowana klapka chroniąca przed kurzem Stopień ochrony IP20 Właściwości techniczne: Materiał korpusu: ABS UL-94V-0 Właściwości fizyczne: Temperatura pracy: -20°C do +70°C (ISO/IEC 11801, EN 50173-1, ANSI/TIA/EIA 568 C) AN-25187

    Serveru komponentes

    Filter by:

    Clear All
    Min: €0,00 Max: €54117,00
    0 54117