    Preces kods: WL40-550BL14
    Ražotāja mājaslapa
    Garantija: 24 mēneši
    Noliktava Piegāde Daudzums Cena
    LV
    LT
    PL
    Specifikācija
    Krāsa Melna
    UsageTV
    UsageMonitors
    TypeWall
    Number of supported monitors1
    Screen size (min)32 (Cal)
    Screen size (max)55 (Cal)
    VESA400 x 300
    VESA400 x 400
    VESA100 x 100
    VESA200 x 100
    VESA200 x 200
    VESA200 x 300
    VESA200 x 400
    VESA400 x 200
    VESA300 x 300
    VESA300 x 200
    Load (max)35 (kilogram)
    Vertical adjustment12 (Degrees)
    Horizontal adjustment40 (Degrees)
    Range adjustmentYes
    Range (min)4.5 (Centimeter)
    Range (max)42 (Centimeter)
    Corner mountNo
    StuffMetal
    ColorBlack
    DesignationCE+WEEE
    Width315
    Height330
    Depth60
    Weight4535
    Description
    WL40-550BL14 ma głębokość 4,5-42 cm i nadaje się do ekranów spełniających wymagania VESA 100x100 do 400x400 mm.
    Maximum weight capacity35 kg
    Maximum screen size139.7 cm (55")
    Mounting typeWall
    Minimum VESA mount100 x 100 mm
    Maximum VESA mount400 x 400 mm
    Minimum screen size81.3 cm (32")
    Number of displays supported1
    Height adjustmentN
    Tilt adjustmentY
    Tilt angle range-2 - 12°
    Swivel angle40°
    Cable managementY
    Distance to the wall (max)42 cm
    Distance to the wall (min)4.5 cm
    Product colourBlack
    Quantity per pack1 pc(s)
    Mounting kitY
    Width433 mm
    Depth45 mm
    Height433 mm
    Package width329 mm
    Package depth310 mm
    Package height55 mm
    Master (outer) case width349 mm
    Master (outer) case length295 mm
    Master (outer) case height330 mm
    Master (outer) case net weight21 kg
    Products per master (outer) case5 pc(s)
    Harmonized System (HS) code7326909890
    Products per pallet (EU)160 pc(s)
    Country of originChina
    Package net weight4.5 kg
    Description
    Neomounts by Newstar tv wall mount. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 139.7 cm (55"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: -2 - 12°, Distance to the wall (min): 4.5 cm, Distance to the wall (max): 42 cm. Product colour: Black
    1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 35 kg | Maximum weight capacity 35 kg | Minimum screen size 40 " | Maximum screen size 55 " | Minimum VESA mount 100 x 100 mm | Maximum VESA mount 400 x 400 mm | Mounting type Wall | Tilt adjustment Yes | Tilt angle range -2 - 12 ° | Swivelling Yes | Rotating Yes | Distance to the wall (min) 45 mm | Colour Black | Housing material Steel | Weight 3.7 kg