    Power Supply|LIAN LI|ATX|PC|100 - 240 V|1200 W|G9P.RS1200G.BH00.EU
    SKU: ST09495934
    Manufacturer part number: G9P.RS1200G.BH00.EU
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    PL
    Products specifications
    Color Gold
    Color Black
    Form Factor ATX
    Power supply 1200 W
    Description
    1200 W | 100 - 240 V | 80 PLUS certification 80 PLUS Gold | PC | ATX | Noise level 36.27 dB | Fan diameter 135 mm
    Products specifications
    Color Gold
    Color Black
    Form Factor ATX
    Power supply 1200 W
    Description