Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search

  MONEO - biznesa vadības sistēma progresīviem uzņēmumiem

   

  MONEO - biznesa vadības sistēma
  progresīviem uzņēmumiem

      MONEO biznesa uzskaites sistēma apvieno visu uzņēmuma nodaļu informāciju vienotā datu plūsmā, automatizē ikdienas darbu un ļauj vadībai ātri iegūt pārskatus un veikt padziļinātu biznesa rezultātu analīzi.

  Veicini produktivitāti - vienkāršo sarežģītas lietas!

       Ar MONEO Tava esošā komanda varēs paveikt daudz vairāk. Vienreiz ievadīti dati mijiedarbojas visos MONEO funkciju blokos, tāpēc ikvienam darbiniekam ir mazāk manuāla darba, bet komanda kopumā sasniedz labākus rezultātus.

  Sakārto biznesa procesus

       Izmantojot MONEO, uzņēmums sakārto biznesa procesus un informācijas plūsmu, palielinot darbu efektivitāti, izpildes kontroli un kvalitāti. Mūsu klienti, izmantojot biznesa vadības sistēmu MONEO, samazina debitoru parādus, kontrolē ražošanas kvalitāti, palielina pārdošanas apjomus un samazina krājumu apjomus, kas kopumā ļauj efektīvāk pārvaldīt gan darbiniekus, gan iekārtas, gan naudas līdzekļus.
  Ar MONEO biznesa informācija, dokumenti un dati ir viegli pārskatāmi, vienmēr pieejami un precīzi, rezultāti ir saprotami un process caurspīdīgs.

  Kontrolē notiekošo no jebkuras vietas

       MONEO uzbūve ļauj izmantot sistēmu jebkurā vietā ārpus biroja, kur ir pieejams internets. Mobilā interneta iespējas ir pietiekošas, lai pilnvērtīgi strādātu, tādēļ ir vienkārši izmantot gan ārpakalpojuma grāmatvedi, gan sekot noliktavas preču atlikumiem attālināti.

  Analizē rezultātus, plāno efektīvāku nākotni

       MONEO naudas plūsmas vadības pārskats atspoguļo uzņēmumam reāli pieejamos naudas līdzekļus šodien un nākotnē, ņemot vērā plānotos maksājumus un ienākošos līdzekļus. Tādēļ, Tu varēsi ar mierīgu prātu plānot pirkumus un pieņemt lēmumus par maksājumiem tā, lai tas neietekmētu uzņēmuma veselību.

  MONEO ir atvērta un viegli savienojama

  • MONEO ir integrēta ar populārām programmām un tehnoloģijām, lai palielinātu Tava uzņēmuma produktivitāti. Izmanto Word, Excel, e-pastu, Etsy, R-keeper, CHD, BRIO, SQL, FRP un citu ierastus rīkus.
  • MONEO ir ērta un vienkārši lietojama
  • MONEO ir intuitīva un ērti lietojama. Sistēma samazina klikšķu skaitu darba gaitā, ļaujot Tev ātri sasniegt savus mērķus.

  Standarta risinājums? Nē - elastība vienkāršā viedā

      MONEO ir iekļauts plašs funkciju klāsts kuras iespējams iestatīt un konfigurēt dažādos veidos tā, lai sistēmas darbība apmierinātu pat paša prasīgākā uzņēmuma vajadzības. MONEO elastīgi pielāgojas lietotāja  vajadzībām: Tu vari veidot savas atskaites, dokumentus un darba vidi tā, kā Tev patīk. MONEO pielāgojas dinamiskai biznesa videi: veido savu MONEO darba plūsmu, jaunus reģistrus un pat funkcijas - to visu ātri un bez programmēšanas!

  Piesakies MONEO sistēmas iespēju demonstrācijai, sazinoties ar:

   

  Kasparu Bartušu-Bartuzānu
  tālr.: +371 29488954
  e-pasts: kaspars@tera.lv

   

  Cenas