    LG 32MR50C-B.AEUQ 31.5inch VA FHD Curved
    SKU: ST08088247
    Manufacturer part number: 32MR50C-B.AEUQ
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    LV
    Products specifications
    Maximum resolution 1920 x 1080 (Full HD)
    Video interface HDMI
    Screen size 32"
    Color Gray
    Screen size 31"
    DescriptionLG 32MR50C-B.AEUQ 31.5inch VA FHD Curved
    VatTypeVAT
    Weight8.800000000
    Height575.000000000
    Width225.000000000
    Length780.000000000
    Description
    LG 32MR50C-B.AEUQ 31.5inch VA FHD Curved 1500R 16:9 100Hz 250cd/m2 5ms HDMI D-Sub
    Weight6.2
    Gross weight8
    Description
    LG 32MR50C-B - LED screen - curved - Full HD (1080p) - 32"
    Device Type LED Backlit LCD Monitor - 32"
    Energy class- Class E
    Curved screen- Yes
    Adaptive-Sync technology AMD FreeSync
    Panel type- VA
    Aspect ratio- 16:9
    Standard resolution- Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Hz, HDMI: 100 Hz)
    Pixel pitch- 0.3637 mm
    Brightness- 250 cd/m²
    Contrast ratio- 3000:1
    Response time- 5 ms (gray-to-gray)
    Color support- 16.7 million colors
    Color spectrum- 68% NTSC (CIE 1931), 72% NTSC (CIE 1931)
    Input connector- 2xHDMI, VGA
    Adjustments for display position- Tilt
    Voltage- AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Dimensions (W x D x H) - with stand 70.82 cm x 23.34 cm x 51.24 cm
    Weight 6.2 kg
    LG 32MR50C-B - LED ekrāns - izliekts - Full HD (1080p) - 32"
    Ierīces tips LED aizmugurgaismojuma LCD monitors - 32"
    Enerģijas klase - E klase
    Izliekts ekrāns - Jā
    Adaptīvās sinhronizācijas tehnoloģija AMD FreeSync
    Paneļa tips- VA
    Malu attiecība — 16:9
    Standarta izšķirtspēja — Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Hz, HDMI: 100 Hz)
    Pikseļu solis - 0,3637 mm
    Spilgtums - 250 cd/m²
    Kontrasta attiecība - 3000:1
    Atbildes laiks — 5 ms (no pelēkas līdz pelēkai krāsai)
    Krāsu atbalsts - 16,7 miljoni krāsu
    Krāsu spektrs - 68% NTSC (CIE 1931), 72% NTSC (CIE 1931)
    Ieejas savienotājs- 2xHDMI, VGA
    Displeja pozīcijas regulēšana - slīpums
    Spriegums — maiņstrāva 100–240 V (50/60 Hz)
    Izmēri (P x D x A) - ar statīvu 70,82 cm x 23,34 cm x 51,24 cm
    Svars 6,2 kg
    LG 32MR50C-B - LED экран - изогнутый - Full HD (1080p) - 32"
    Тип устройства LED Backlit LCD Monitor - 32"
    Класс энергопотребления - Класс E
    Изогнутый экран - Да
    Технология Adaptive-Sync AMD FreeSync
    Тип панели - VA
    Соотношение сторон - 16:9
    Стандартное разрешение - Full HD (1080p) 1920 x 1080 (VGA: 75 Гц, HDMI: 100 Гц)
    Шаг пикселя - 0,3637 мм
    Яркость - 250 кд/м²
    Контрастность - 3000:1
    Время отклика - 5 мс (серый-серый)
    Поддержка цвета - 16,7 млн ​​цветов
    Цветовой спектр - 68% NTSC (CIE 1931), 72% NTSC (CIE 1931)
    Входной разъем - 2xHDMI, VGA
    Регулировка положения дисплея - Наклон
    Напряжение - AC 100-240 В (50/60 Гц)
    Размеры (Ш x Г x В) - с подставкой 70,82 см x 23,34 см x 51,24 см
    Вес 6,2 кг
    Gross depth (mm)223.52
    Gross depth (mm)223.52
    Gross height (mm)584.20
    Gross height (mm)584.20
    Gross weight8.50
    Gross width (mm)782.32
    Gross width (mm)782.32
    Net weight6.24
    Tare weight (kg)2.26
    Tare weight (kg)2.26
    Volume (m3)0.10
    Volume (m3)0.10
    Products specifications
    Video interface HDMI
    Screen size 32"
    Color Gray
    Screen size 31"
    VatTypeVAT
    Weight8.800000000
    Height575.000000000
    Width225.000000000
    Length780.000000000
    Weight6.2
    Gross weight8
    Energy class- Class E
    Curved screen- Yes
    Panel type- VA
    Aspect ratio- 16:9
    Pixel pitch- 0.3637 mm
    Brightness- 250 cd/m²
    Contrast ratio- 3000:1
    Input connector- 2xHDMI, VGA
    Weight 6.2 kg
    Enerģijas klase - E klase
    Izliekts ekrāns - Jā
    Paneļa tips- VA
    Malu attiecība — 16:9
    Pikseļu solis - 0,3637 mm
    Spilgtums - 250 cd/m²
    Kontrasta attiecība - 3000:1
    Svars 6,2 kg
    Изогнутый экран - Да
    Тип панели - VA
    Соотношение сторон - 16:9
    Шаг пикселя - 0,3637 мм
    Яркость - 250 кд/м²