    TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8092FUXXH
    SKU: ST09273924
    Manufacturer part number: UE55U8092FUXXH
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LV
    Products specifications
    Screen size 55"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    55 " | LED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 9.9 kg
    DescriptionSAMSUNG TV LED 55in UE55U8092FUXXH
    VatTypeVAT
    Weight9.900000000
    Height810.000000000
    Width120.000000000
    Length1340.000000000
    Description
    SAMSUNG TV LED 55inch UE55U8092FUXXH
    Weight14.4
    Height0.81
    Lenght1.354
    Widtht0.127
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors
    SAMSUNG TV LED 55in UE55U8092FUXXH
    Products specifications
    Screen size 55"
    VatTypeVAT
    Weight9.900000000
    Height810.000000000
    Width120.000000000
    Length1340.000000000
    Weight14.4
    Height0.81
    Lenght1.354
    Widtht0.127
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors