    Lenovo 40A50230EU laptop dock/port replicator Docking Black
    SKU: ST00569352
    Manufacturer part number: 40A50230EU
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Connectivity technologyDocking
    USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity6
    HDMI ports quantity1
    Microphone inNo
    HDMI version1.4
    VGA (D-Sub) ports quantity1
    DisplayPorts quantity2
    DVI-D ports quantity1
    Combo headphone/mic portYes
    Headphone connectivity3.5 mm
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Ethernet LAN data rates10,1000 Mbit/s
    Product colourBlack
    Card reader integratedNo
    Charging functionYes
    Power source typeAC
    Power consumption (max)230 W
    Operating temperature (T-T)5 - 43 °C
    Operating relative humidity (H-H)8 - 95%
    Width402.2 mm
    Depth165.4 mm
    Height55.6 mm
    Weight980 g
    Products per pallet1 pc(s)
    Description
    Lenovo 40A50230EU. Connectivity technology: Docking, Headphone connectivity: 3.5 mm. Ethernet LAN data rates: 10,1000 Mbit/s. Product colour: Black. Power source type: AC, Power consumption (max): 230 W. Width: 402.2 mm, Depth: 165.4 mm, Height: 55.6 mm
    Products specifications
    Connectivity technologyDocking
    HDMI ports quantity1
    Microphone inNo
    HDMI version1.4
    VGA (D-Sub) ports quantity1
    DisplayPorts quantity2
    DVI-D ports quantity1
    Combo headphone/mic portYes
    Headphone connectivity3.5 mm
    Ethernet LANYes
    Ethernet LAN (RJ-45) ports1
    Product colourBlack
    Card reader integratedNo
    Charging functionYes
    Power source typeAC
    Power consumption (max)230 W
    Width402.2 mm
    Depth165.4 mm
    Height55.6 mm
    Weight980 g
    Products per pallet1 pc(s)
    Description