    TV Set|LG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|QNED evo|55QNED85A3C
    SKU: ST09159103
    Manufacturer part number: 55QNED85A3C
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 12 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LV
    LT
    PL
    Products specifications
    Screen size 55"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    55QNED85A3C | 55 " | QNED evo | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 15.7 kg
    DescriptionLG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz
    VatTypeVAT
    Weight15.700000000
    Height800.000000000
    Width150.000000000
    Length1350.000000000
    Description
    LG 55QNED85A3C 55inch 4K 120Hz 4xHDMI 2xUSB
    Gross depth (mm)158.00
    Gross depth (mm)158.00
    Gross height (mm)803.00
    Gross height (mm)803.00
    Gross weight18.85
    Gross width (mm)1356.00
    Gross width (mm)1356.00
    Net weight15.70
    Tare weight (kg)3.15
    Tare weight (kg)3.15
    Volume (m3)0.17
    Volume (m3)0.17
    Weight21
    Height0.81
    Lenght1.36
    Widtht0.162
    LG QNED AI 4K televizors 2025
    LG QNED AI 4K televizors 2025
    LG 55QNED85A3C 55 (140 cm) LED LCD TV 8806096309629
    Products specifications
    Screen size 55"
    VatTypeVAT
    Weight15.700000000
    Height800.000000000
    Width150.000000000
    Length1350.000000000