    Pamięć 16GB DDR4 2666 SO-DIMM MN16GSD42666-SB
    SKU: ST09505199
    Manufacturer part number: MN16GSD42666-SB
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    PL
    Products specifications
    Built-in Memory 16 GB
    Memory type DDR4
    KIT Single module
    Memory form factor SO-DIMM
    Memory type SODIMM DDR4
    Total memory capacity16 (GigaBajt)
    Memory bus frequency2666 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL19
    Dimensions
    69 x 28 x 5 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    • Kompatybilność z częstotliwościami 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz, 1866 MHz
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height100
    Depth5
    Weight15
    Description
    Uzyskaj lepszą wydajność komputera dzięki aktualizacji pamięci PNY PERFORMANCE DDR4
    Chcesz pracować z najnowszymi, wymagającymi dużej ilości pamięci aplikacjami, takimi jak narzędzia do projektowania graficznego i edycji wideo? Lubisz mieć otwarte wiele okien przeglądarki do pracy, nauki lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? Pamięć Performance DDR4 2666 MHz od PNY zapewnia prędkość potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości Twojego notebooka z systemem Windows.
    Od ponad 40 lat PNY skrupulatnie pozyskuje, testuje i produkuje pamięci do tysięcy najpopularniejszych platform PC. Niezależnie od tego, co robisz na swoim komputerze, zrobisz to lepiej i szybciej dzięki pamięci Performance DDR4 2666 MHz od PNY.
    Wydajność DDR4 2666MHZ
    Opakowanie tekturowe z zawieszką, nadające się na półki/haki.
    Products specifications
    Built-in Memory 16 GB
    Memory type DDR4
    KIT Single module
    Memory form factor SO-DIMM
    Memory type SODIMM DDR4
    Memory bus frequency2666 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL19
    Dimensions
    69 x 28 x 5 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height100
    Depth5
    Weight15
    Description
    Wydajność DDR4 2666MHZ