    Pamięć 16GB DDR4 3200MHz DIMM MD16GSD43200-SB
    SKU: ST09491755
    Manufacturer part number: MD16GSD43200-SB
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 120 months
    Stock Delivery Quantity Price
    PL
    Products specifications
    Memory form factor DIMM
    Memory type DDR4
    KIT Single module
    Built-in Memory 16 GB
    Memory type DDR4
    Total memory capacity16 (GigaBajt)
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    133.3 x 32 x 6.3 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    • Kompatybilność z częstotliwościami 3200 MHz, 3000 MHz, 2933 MHz, 2800 MHz, 2666 MHz, 2400 MHz, 2133 MHz
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height170
    Depth2
    Weight22
    Description
    Uzyskaj lepszą wydajność komputera dzięki aktualizacji pamięci PNY DDR4
    Chcesz pracować z najnowszymi, wymagającymi dużej ilości pamięci aplikacjami, takimi jak narzędzia do projektowania graficznego i edycji wideo? Lubisz mieć otwarte wiele okien przeglądarki do pracy, nauki lub zabawy? Czy Twój komputer ma problemy z nadążaniem? Modernizacja pamięci DDR4 3200 MHz od PNY zapewni Ci prędkość potrzebną do pełnego wykorzystania możliwości Twojego komputera stacjonarnego z systemem Windows.
    Od ponad 40 lat PNY skrupulatnie pozyskuje, testuje i produkuje modernizacje pamięci dla tysięcy najpopularniejszych platform PC. Niezależnie od tego, co robisz na swoim komputerze, zrobisz to lepiej i szybciej dzięki modernizacji DDR4 3200 MHz od PNY.
    Wydajność DDR4 3200 MHz
    Opakowanie tekturowe z zawieszką, nadające się na półki/haki.
    Products specifications
    Memory form factor DIMM
    KIT Single module
    Built-in Memory 16 GB
    Memory bus frequency3200 MHz
    Number of memory cards in set1
    CAS LatencyCL22
    Dimensions
    133.3 x 32 x 6.3 mm
    Other features
    • Napięcie 1,2 V
    DesignationCE+WEEE
    Width50
    Height170
    Depth2
    Weight22
    Description
    Wydajność DDR4 3200 MHz