    PHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD
    SKU: ST08840432
    Manufacturer part number: 27E1N1800AE/00
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 36 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    Products specifications
    Screen size 27"
    Video interface HDMI
    DescriptionPHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD
    VatTypeVAT
    Weight5.450000000
    Height150.000000000
    Width450.000000000
    Length780.000000000
    Description
    PHILIPS 27E1N1800AE/00 27inch IPS 4K UHD 60Hz 350cd/m2 4ms 2xHDMI2.0 DP Speakers Pivot
    Products specifications
    Screen size 27"
    Video interface HDMI
    VatTypeVAT
    Weight5.450000000
    Height150.000000000
    Width450.000000000
    Length780.000000000
    Description