    TV Set|SAMSUNG|75 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE75U8092FUXXH
    SKU: ST09198488
    Manufacturer part number: UE75U8092FUXXH
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LV
    Products specifications
    Screen size 75"
    Maximum resolution 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
    Description
    75 " | LED | Flat | 16:9 | 3840 x 2160 pixels | Smart TV Yes | Wi-Fi Yes | Weight 22.8 kg
    DescriptionSAMSUNG TV LED 75in UE75U8092FUXXH
    VatTypeVAT
    Weight33.200000000
    Height1080.000000000
    Width140.000000000
    Length1750.000000000
    Description
    SAMSUNG TV LED 75inch UE75U8092FUXXH
    Weight31
    Height1.1
    Lenght1.82
    Widtht0.164
    SAMSUNG TV
    SAMSUNG Televizors
    Products specifications
    Screen size 75"
    VatTypeVAT
    Weight33.200000000
    Height1080.000000000
    Width140.000000000
    Length1750.000000000