    SAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH
    SKU: ST09274253
    Manufacturer part number: UE43U8092FUXXH
    Manufacturer Homepage
    Warranty: 24 months
    Stock Delivery Quantity Price
    LV
    LV
    Products specifications
    Screen size 43"
    DescriptionSAMSUNG TV LED 43in UE43U8092FUXXH
    VatTypeVAT
    Weight6.600000000
    Height625.000000000
    Width110.000000000
    Length1060.000000000
    Description
    SAMSUNG TV LED 43inch UE43U8092FUXXH
    Weight9
    Height0.635
    Lenght1.065
    Widtht0.118
    Description
    Samsung Crystal UHD 4K televizors (2025)
    Products specifications
    Screen size 43"
    VatTypeVAT
    Weight6.600000000
    Width110.000000000
    Length1060.000000000