    LANBERG RACK CABINET 19inch FREE-STANDING 22U/600X600 FLAT PACK WITH GLASS DOOR LCD BLACK LANBERG V2
    Products specifications
    TypeFloor standing
    Height22U
    Width600 (Millimetre)
    LCD displayYes
    Protection classIP20
    Front door typeGlass
    StuffGlass
    StuffMetal
    Load (max)1200 (kilogram)
    Accessories included
    • Kabel uziemiający
    • Kółka z hamulcem
    • Nóżki
    • Panel wentylacyjny (2 wentylatory)
    • Śruby M6
    • Termostat
    • Zamek przedni
    • Zamek tylny
    • Zamki boczne
    ColorBlack
    ColorRAL 9004
    Dimensions
    • Grubość drzwi przednich: 5 mm
    • Grubość drzwi tylnych: 1.2 mm
    • Grubość górnego & dolnego panelu: 1.5 mm
    • Grubość bocznego panelu: 1.2 mm
    • Grubość szyn montażowych: 2 mm
    • Grubość ramy: 1.5 mm
    • Grubość pozostałych elementów: 1.3 mm
    • Głębokość: 600 mm
    • Szerokość: 600 mm
    • Wysokość: 1233 mm
    • Wysokość bez kółek: 1130 mm
    Weight73 (kilogram)
    DesignationCE+WEEE
    Width650
    Height500
    Depth1090
    Weight80500
    Description
    Łatwy montaż
    Solidne wykonanie
    Flat Pack
    Wydajne chłodzenie
    Panel LCD
    Zwiększona ładowność
    DescriptionLANBERG RACK CABINET 19in FREE-STANDING
    VatTypeVAT
    Weight67.000000000
    Height0.000000000
    Width0.000000000
    Length0.000000000
    Description